Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katie3
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 27

PostWysłany: Wto 5 Lip 2022, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z moim przyszłym mężem już wiemy, gdzie chcemy spędzić ten wyjątkowy czas i zdecydowaliśmy się na ofertę z biura Konsorcjum.pl. Wybieramy się w magiczny rejs „Wyspy Greckie i Cypr”. Jestem niesamowite oczarowana programem i ofertą rozrywkową na statku. To będzie niesamowite przeżycie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darijam
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 36

PostWysłany: Sro 6 Lip 2022, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróż poslubna do super pomysł. Potem może zabraknąć czasu i pieniędzy. Polecam https://wierzbiczany.pl/ Hotel cudowny, obsługa fantastyczna, miejsce urocze - mogliśmy odkryć się na nowo, odpocząć od codzienności i naszej ciekawskiej rodzinki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek.toma
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 28

PostWysłany: Sro 13 Lip 2022, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł na wypad. Ja ze swojej strony dodam że jeśli na taki wyjazd potrzebujesz fajnej sukienki to koniecznie zajrzyj na stronę https://butiklalala.pl/sukienki-letnie . W tym sklepie znajdziesz wiele pięknych sukienek o bardzo dobrej jakości wykonania i przystępnej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natan1987
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2022
Posty: 5

PostWysłany: Wto 2 Sie 2022, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W podróż poślubną fajnie jest wybrać się gdzieś gdzie jest ciepło jak np. Sycylia oczko pomyślałbym jeszcze o podróży po Polsce. Może jakieś Mazury, okolice Elbąga. Widziałem taka opcję jak wycieczkę statkiem po trawie https://www.zegluga.com.pl/oferta/statkiem-po-trawie-buczyniec-elblag/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1253

PostWysłany: Wto 16 Sie 2022, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie byliście na Waszej podróży poślubnej? Gdzie planujecie swój wyjazd?

Eltro.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam podróżować i w te wakacje udało mi się po raz pierwszy odwiedzić Portugalię, wspaniałe miejsce i bardzo polecam tam pojechać. Ja chciałam dużo pozwiedzać, a nie leżeć i się opalać, dlatego kilka miesięcy przed wakacjami wróciłam do stosowania Melanotan, super produkt dzięki któremu miałam opaleniznę bez opalania się. Warto jest o nim poczytać na stronie https://melanotan.biz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro o podróżach mowa, to jestem bardzo ciekawa czy ktoś z was mial już okazję korzystać z oferty Wypożyczalnia boxów na wynajem boxów dachodowych, na samochód? Dajcie znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia67xxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2022
Posty: 20

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy w tym roku na Majorce, było bardzo pięknie ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Czw 20 Paź 2022, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ślub dosłownie za kilka tygodni i zaraz po nim, wybieram się w podróż poślubną z biurem Konsorcjum.pl. Bardzo się cieszę, bo odwiedzę stany zjednoczone i piękne Hawaje! Nasz hotel jest położony w pięknym miejscu, obok magicznych plaż, co powoduje, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Sob 21 Sty 2023, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz czy na stronie internetowej Konsorcjum.pl nie znajdziesz jakieś fajnej oferty, która będzie idealna na podróż poślubną. Ja uwielbiam ciepłe kierunki i wybieram się do Izraela. Mamy w planie wiele do odwiedzenia i zobaczenie najważniejszych miejsc na terenie tego kraju. Lot prosto z Warszawy i pewność realizacji wycieczki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Strona 21 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group