Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Porady zdrowotne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1041

PostWysłany: Sro 6 Lip 2022, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę wizytę vis a vis. Obecnie, mam bardzo odległy termin na wizytę u lekarza, a ból nasila się. Postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce i po namowie męża udałam się do CM Gamma, przy ul. Bobrowieckiej 8 w Warszawie. Zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie i już podczas pierwszej wizyty, wiedziałam, w jaki sposób będzie przebiegało leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy ci na wysokiej jakości jeżeli chodzi o badania ginekologiczne, to myślę że warto wybrać się do tej placówki medycznej https://gabinetylucka.pl . Pracują tam naprawdę świetni specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą jak postępować z pacjentem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o nutridrinkach? Ostatnio lekarka poleciła mi Fresubin dla chorej, starszej mamy. Nie ma apetytu na zwykłe jedzenie właśnie między innymi przez koronawirusa, a takie nutridrinki jej odpowiadają. Bez problemu kupuję go w aptekach DOZ w super cenie. Warto poczytać jeśli chorujecie na covid.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przychodni https://cmp.med.pl/ na Tarchominie można trafić na bardzo miły, kompetentny i rzeczowy personel, krótkie terminy i przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sob 30 Lip 2022, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą, Fresubin działa naprawdę fajnie, a w dozie jest w wielu smakach i w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sob 30 Lip 2022, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mówimy o dobrym ginekologu, to wiem ze mnóstwo pozytywnych opinii mówi się o dr Barbarze Blicharczyk, przyjmuje na ul Szpitalnej w Kołobrzegu. Jedna z najlepszych ginekologów u jakich byłam, jak nie najlepsza. Warta polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 1 Sie 2022, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam problemy z nerkami, ale powiem wam, że dzięki temu, ze trafiłam do https://lecznica-puls.pl/nefrolog/ to w końcu ten problem mam z głowy. Leczenie tutaj przyniosło mi wielką ulgę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może byłaby któraś z Was zainteresowana tematem opalania bez konieczności smażenia się na słońcu czy w solarium. Osobiście zamówiłam sobie w Internecie produkt o nazwie Melanotan https://melanotan.biz/ i byłam w szoku gdy zobaczyłam efekty. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Polecam każdemu kto chce dodać sobie uroku opalenizną, a nie chce narażać się ani na promienie słoneczne ani na te w solarium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pon 15 Sie 2022, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie moglibyście wykonać profesjonalne badania USG, to ja od siebie polecam zerknąć do https://www.gabinetusg.com.pl/usg-doppler/usg-doppler-tetnic-konczyny-gornej/. Mają tam naprawdę wiele ciekawych usług i dość szybkie terminy, więc myślę że warto wziąć ich pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1253

PostWysłany: Sro 17 Sie 2022, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie na czym polega tlenoterapia i dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić ofertę nowoczesnego Centrum Medycznego w Łodzi, gdzie znajdziecie komora hiperbaryczna łódź . Ktoś z Was równiez korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 19 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group