Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czym suszycie swoje włosy? Możecie napisać jakie modele suszarek macie? W oko wpadł mi model Babyliss Elegance, wygląda super, ma fajną obudowę z lekkimi drobinkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 27 Maj 2022, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu borykam się z łysieniem, niestety nic nie pomaga, próbowałem już chyba wszystkiego. Czytałem, że można zrobić sobie przeszczep włosów, macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? Znalazłem klinikę, która się tym zajmuje https://drturowski.pl/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swift.jeanette
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Gorzów Wielkopolski

PostWysłany: Wto 7 Cze 2022, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zmienię kolor włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 27 Cze 2022, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mnie zainteresowała linia kosmetyków Inoar Kálice, którą widziałam u nich na instagramie. Podobno jest idealna do włosów suchych i zniszczonych, a takie dokładnie są moje włosy. Z tego, co widzę, to w zestawie jest szampon, odżywka i olejek. Najbardziej intryguje mnie właśnie ten olejek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje włosy niestety są bardziej z tych problematycznych dlatego staram się je zawsze ujarzmić tak jak mogę. W tym wszystkim niestety też często i bardzo szybko się przetłuszczają. Ciągle szukam metody, która pozwoli mi to zwalczyć lub po prostu od czasu do czasu pomoże w sytuacji kryzysowej. Na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/blog/co-zrobic-zeby-wlosy-nie-wygladaly-na-tluste-3-szybkie-sposoby-na-swiezosc-1574337688.html znalazłam wpis dotyczący właśnie tego tematu. Będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami oraz ewentualnymi poradami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Wto 5 Lip 2022, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mczay napisał:
Ale mnie zainteresowała linia kosmetyków Inoar Kálice, którą widziałam u nich na instagramie. Podobno jest idealna do włosów suchych i zniszczonych, a takie dokładnie są moje włosy. Z tego, co widzę, to w zestawie jest szampon, odżywka i olejek. Najbardziej intryguje mnie właśnie ten olejek.


Mi niestety zwykle całe zestawy kosmetyków nie podchodzą. Np. z szamponem moje włosy się polubią, a odżywka to nieporozumienie itp. Jeśli jednak o olejek chodzi, to polecam seliar olejek arganowy bo robi naprawdę dobrą robotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Nie 17 Lip 2022, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli szukasz wysokiej jakości peruk to polecam zajrzeć tutaj https://perukaradom.pl/sklep-z-perukami-radom/ Ten sklep ma świetną ofertę. Znajdziesz tam duży wybór peruk naturalnych i nie tylko. Ja chyba sobie kupię perukę z długimi włosami. Moje są krótkie i bardzo wolno rosną.
_________________
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-z-bufkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Pią 22 Wrz 2023, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jest problem z mocnym wypadaniem i łamliwością włosów to może warto w takim razie sprawdzić kurację od GR-7 https://gr-7.eu/kuracja-przeciw-wypadaniu-wlosow-suplement-wcierka/ składającą się z suplementu i wcierki których zadaniem jest mobilizacji mieszków włosowych, regulacji hormonalnej, czy też przyspieszenia i regulacji porostu włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Wto 31 Paź 2023, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzyskaj salonową jakość pielęgnacji włosów w domu dzięki Milk Shake! Ich produkty zostały zaprojektowane tak, aby włosy były zdrowe i wyglądały świetnie. Ich delikatne formuły są pełne naturalnych składników, które pomagają chronić i odżywiać włosy. Odwiedź https://efect.net.pl/produkty/marki/milk-shake/2-347, aby znaleźć idealny produkt dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Sro 8 Lis 2023, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy mi na tym aby mieć pięknie włosy, ale też na tym aby do ich pielęgnacji używać wyłącznie naturalnych składników. Właśnie dlatego regenerująca odżywka do włosów od herbapol polana tak przypadła mi do gustu. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group