Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ginekolog w Warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 17 Cze 2022, 11:34    Temat postu: Ginekolog w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Czy macie kogoś sprawdzonego do poprowadzenia ciąży? Przy pierwszej miałam mnóstwo problemów. Chcę ich uniknąć za drugim razem. Tylko prywatne wizyty na godzinę. Kogo pytać?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 23

PostWysłany: Sob 18 Cze 2022, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź, jak jest z dostępnością ginekologów w Renort. Mają kilka przychodzi w Warszawie, więc też kwestia dzielnicy, która Cię interesuje. Ja chodzę do Katarzyny Czekaj i moim zdaniem to genialna osoba, która faktycznie się angażuje, wspiera i pomaga, a wiem, że różnie z tym bywa. Gdyby była niedostępna to wtedy ewentualnie pytaj o innych lekarzy. Kiedyś byłam u innej, bo pilnie potrzebowałam, też u nich i też wszystko odbyło się super. Ale nie pamiętam nazwiska. Namiary - https://przychodnie-rsc.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto wśród znajomych popytać. Ja tak zrobiłam i całą ciążę chodziłam do pani ginekolog poleconą przez koleżankę z pracy. Z resztą nadal do niej chodzę, z tym że teraz to na badania kontrolne i receptę na antykoncepcję. Mam tabletki dobrane, drovelis. Po prostu za wcześnie na drugie dziecko, chcemy jeszcze poczekać aż mała będzie trochę starsza. A zależało mi właśnie na skutecznym zabezpieczeniu. W dodatku na tych tabletkach bardzo dobrze się czuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Wto 5 Lip 2022, 7:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz przychodni, w której spotkasz sprawdzonego specjalistę w zakresie ginekologii to polecam https://innova-med.pl/lekarze/specjalista-ginekologii-i-poloznictwa-paulina-pajak/ . Jest to nowoczesna placówka, która oferuje usługi medyczne najwyższej jakości. Odznacza ich profesjonalna i doświadczona kadra medyczna, nowoczesny sprzęt oraz szeroki i zróżnicowany zakres usług. Odpowiednie badania pozwalają na ocenę stanu zdrowia, po drugie mogą uchronić przed rozwojem groźnych dla zdrowia i życia chorób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. U mnie problemy zaczęły się po ciąży. Miałam cesarkę i po jakimś czasie zdiagnozowano u mnie endometriozę. Konieczna była laparoskopia cena u ginekologa Macieja Zalewskiego http://maciejzalewski.pl/artykul/laparoskopia-ginekologiczna-prywatnie-wroclaw jest do przeżycia. Bałam się tego zabiegu, ale wszystko poszło dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joelle.schamberger
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może jakiegoś dobrego lekarza z Nowego Sącza? Też do prowadzenia ciąży uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2022, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście zainteresowani badaniami ginekologicznymi, ale nie wiecie za bardzo bo się w tej sprawie zgłosić, to ja od siebie polecam wybrać się do Gabinety Łucka. Słyszałam o nich naprawdę wiele pozytywnych opinii, świetnie radzą sobie w zakresie ginekologii i położnictwa, ale także są w stanie wykonać wiele badań diagnostycznych. Przejrzyjcie ich oferty i dajcie znać co na ten temat uważacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group