Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

hiperbaria

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rose_12
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 17

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 13:06    Temat postu: hiperbaria Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny (i chłopaki) pomocy! Po urazie palca lekarz stwierdził, że dobrym sposobem na jego regenerację będzie komora hiperbaryczna. Czy takie komory hiperbaryczne są bezpieczne? Nie przepadam za tego typu urządzeniami. Mam się czego obawiać? Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
effertz.imogene
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że skoro jest to zalecenie lekarza to nie masz czego się obawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz, korzystam od kilku lat, obecnie poluję na http://normotech.pl/normosfera/ żeby sobie trochę poprawić atmosferę w domu ; -)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też zainteresowały komory tlenowe gdańsk bo słyszałam wiele dobrego o tej terapii. Taka terapia to przede wszystkim lepsze dotlenienie całego organizmu ale zwalcza ona też wolne rodniki przyczyniające się do starzenia komórek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Wto 26 Paź 2021, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto się doradzić specjalisty. pewnie jakieś skutki uboczne mogą być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normobaria jest na pewno bezpieczniejsza, zobacz na https://lifechamber.pl/komora-zycia/ gdzie warto z takich zabiegów skorzystać. Komory normobaryczne są większe, bardziej komfortowe a powietrze dodatkowo wzbogacone w wodór i dwutlenek węgla. Taka tlenoterapia na pewno przyczyni się do poprawy samopoczucia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nich https://www.biorezonans-mokotow.pl/ jest taka komora, czytałam z ciekawością o zaletach takich terapii, kto wie czy nie skorzystam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group