Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gutkowski.morton
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Nie 17 Paź 2021, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jakie znacie sprawdzone sposoby na zadaszenie balkonu? Czytałam gdzieś, że najlepszym sposobem na zadaszenie balkonu, ale również innych powierzchni, takich jak drzwi zewnętrzne, szklarnia, taras czy ogród, jest daszek poliwęglanowy. Wybór daszka poliwęglanowego jest podobno świetnym pomysłem, ze względu na jego cenę i właściwości. Też tak sądzicie? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zobaczcie sobie na rynna kwadratowa to pewnie oferta która okaże sie dla was ciekawa i przydatna. To rzecz jasna że rynny są koniecznie. Sprawdźcie a w razie pytań kontaktujcie się z ekspertami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś potrzebował wytrzymałej farby na dach polecam zajrzeć na ofertę sklepu https://smig.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moriah64
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 1
Skąd: Myślenice

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jakie rynny polecacie? Słyszałam, że dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w rynny ukryte. Dzięki temu można ukryć rynny w elewacji. Podobno jest to dobre i tanie rozwiązanie. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
rynny ukryte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Czw 17 Mar 2022, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, że kuny mogą zniszczyć dach w Waszym domu? Warto mieć świadomość tego, jakie zniszczenia mogą spowodować te małe zwierzęta. Tutaj https://www.izolmax.pl/jak-kuna-moze-uszkodzic-twoj-dach/ znajdziecie więcej informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda67
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2022
Posty: 1
Skąd: Myślenice

PostWysłany: Nie 3 Lip 2022, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie sposoby na rynny do dachu? Macie normalne stalowe rury? Czy jakieś inne rozwiązanie? Właśnie myślimy nad wymianą, bo niedługo jesień, zaczną się opady i trzeba zadbać o dobry system rynnowy.
_________________
obejmy do rur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
witting.elizabeth
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, niedawno rozpoczęłam budowę domu i bardzo się z tego powodu stresuję, ponieważ chcę, aby wszystko było wykonane idealnie. Na szczęście udało mi się trafić na prawdziwych fachowców od rynien dachowych.
_________________
ukryta rynna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashly55
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Lis 2022, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim miesiącu najlepiej będzie przeprowadzić remont dachu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Czw 1 Gru 2022, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko jeśli chodzi o kwestie związane z doborem odpowiednich materiałów dachowych, to zawsze warto sięgać po jak najkorzystniejsze rozwiązania. Z artykułu https://24legnica.pl/malowanie-dachu-slask-jak-przebiega-dlaczego-warto-i-gdzie-zamowic-usluge/ dowiedziałem się więcej na temat tego, dlaczego warto stawiać na malowanie dachu. Jakie macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pią 2 Gru 2022, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od roku majsterkuję i osobiście jest to moje najlepsze hobby, czas leci bardzo szybko, szczególnie jak coś robię - w ubiegłym tygodniu szafę. Problemem okazało się jednak zamontowanie zawiasów w drzwiach i zamków i musiałam znaleźć rozwiązanie. Po krótkim szukaniu, na https://narzedziacmt.com.pl natknęłam się na wpis o elementach złącznych i to właśnie z ich zastosowaniem montuje się zawiasy i zamki - broń boże na klej. Od teraz jak będę robić jakiś mebel, to wiem już jak to zrobić i na pewno krócej mi to zajmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group