Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna pod Górami
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dusiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 22

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 13:36    Temat postu: Sala weselna pod Górami Odpowiedz z cytatem

Zaczynam organizować wesele Very Happy zbieram info odnośnie sal. Jestem z pomorza, ale zawsze marzyło mi się góralskie wesele, wiecie sala weselna pod zakopanem i taka góralska kapela Very Happy Macie jakieś doświadczenia? Możecie mi coś polecić? Jestem kompletnie zielona (jeszcze Very Happy )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 7 Gru 2019, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Znam fajny obiekt w Szczyrku. Może też o nim słyszałaś? Mam na myśli Hotel Skalite i przynależące do niego sale bankietowe. Wesela i inne imprezy okolicznościowe organizują kompleksowo. Zajrzyj na stronkę: https://hotelskalite.pl/organizacja-imprez-okolicznosciowych-szczyrk/ , to wszystkiego się dowiesz. Moi rodzice obchodzili tutaj 30 stą rocznicę ślubu, mimo że mieszkają pod Warszawą. Zamarzył im się z tej okazji wyjazd w góry i zorganizowanie przyjęcia właśnie. Muszę przyznać, że wszyscy bawiliśmy się świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nedrabecker
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment musiałam przesunąć swoje wesele o rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacky.price
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 11 Lut 2021, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, jak z Waszymi weselami? Przesunięte?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarekPec
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 20

PostWysłany: Czw 18 Mar 2021, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do sprawdzenia ofert na https://chrzcinyikomunie.pl/malopolskie. Serdecznie Polecam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 197

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele imprez okolicznościowych jest w ciągu naszego życia. jak nie ślub to potem chrzest, komunia czy nawet 18- stka . Jeśli są takie imprezy to wybiera się idealne miejsce do organizacji . dlatego polecam imprezy okolicznościowe śląsk https://hotelstyl70.pl/imprezy-okolicznosciowe-w-pszczynie/. Sami zobaczcie jak tam jest pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 3 Lip 2022, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim bardzo ważne jest też by ładnie udekorować salę weselną. Ostatnio właśnie natrafiłam na https://doba.pl/db/artykul/jak-udekorowac-sale-weselna-poradnik/38411/17/noa123 , tutaj dostępny jest bardzo przydatny poradnik, więc warto tutaj zajrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia980
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2021
Posty: 12

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Śląsk i sala weselna Adria?
Konkurencyjne ceny, super obsługa, pyszne jedzonko, naprawdę same plusy! uśmiech
Polecam gorąco, byłam na kilku weselach i sama tam miałam z mężem byliśmy zachwyceni, no i przede wszystkim goście zachwalali uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komunie123
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2022
Posty: 11

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie jest świetny wybór sal https://chrzcinyikomunie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 615

PostWysłany: Sob 25 Mar 2023, 10:42    Temat postu: Sala weselna w pięknym otoczeniu gór Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie sali weselnej z zielonym, naturalnym otoczeniu to polceam zainteresować się ta miejscówką: sale weselne Bielsko . Niepowtarzalny klimat miejsca związany z bliskością beskidzkich szczytów. Mają do dyspozycji 3 niezależne sale weselne. Jedzenie świetne. Byłam tam na ślubie koleżanki z pracy i byłam zachwycona. Elegancki, stonowany wystrój sal weselnych..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Sale weselne, domy weselne, restauracje, hotele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group