Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze torebki - zawartosć :p
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 3 Lip 2022, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym rozwiązaniem są też woreczki strunowe, które mają naprawdę sporo właściwości, tym bardziej, że wyróżniają się wysoką szczelnością. Ogólnie sporo informacji znajdziecie w https://dojrzalakobieta.pl/do-czego-sluza-i-kiedy-uzywac-woreczki-strunowe/ także warto tutaj zajrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyt często zamieniam sobie torebki, aby powiedzieć co w nich jest, ale myślę że najczęściej to klucze, portfel, telefon taka moja podstawa. Mnóstwo torebek kupiłam sobie jakiś czas temu na https://edibazzar.pl/ i teraz co chwilę przekładam wszystkie rzeczy do kolejnych. Uwielbiam ten sklep, mają taki wybór, że szok, a do tego tak tanio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumowy Klub Uzależnionych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group