Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 25 Cze 2022, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zastanawialiście się nad tym izi co to znaczy ? Moim zdaniem najlepiej jest zajrzeć do dulux.pl , tutaj będziecie mogli dobrać dla siebie bardzo dobrej jakości farbę, oferta jest mega korzystna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sob 25 Cze 2022, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas poszukiwania mieszkania dla siebie przejrzałem setki różnych ofert w poszukiwaniu najkorzystniejszej dla mnie. Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ , na której znajdziecie ofertę dewelopera z Krakowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 26 Cze 2022, 5:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście na etapie urządzania się, szukania dekoracji to zobaczcie tu https://nietylkofiranki.pl/173-panele-azurowe Jest tu bardzo duży wybór paneli ażurowych, wycinanych laserowo, ktore ozdobią okna w całym mieszkaniu. Poza tym w tym sklepie znajdziecie dodatki, dekoracje i to w dobrych, często promocyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 28 Cze 2022, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zainteresować Cię mogą także odpowiednie akcesoria. Co powiesz na przykład na rozwiązania takie jak maskownica karnisza: https://www.golddoor.pl/pl/products/maskownica-ozdobna-karnisza-biel-capri-17587.html ? Uważam, że taka maskownica to całkiem ciekawe rozwiązanie dla nowego mieszkania czy też domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Wto 28 Cze 2022, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Uwielbiam urządzać moje mieszkanie. Ostatnio kupiłam duże obrazy na https://digitaldruk.pl/ wyglądają super. Widziałam je kiedyś u przyjaciółki i zamarzyłam o nich. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pią 1 Lip 2022, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to ostatnio koleżanka mówiła mi, że bardzo ładne palety kolorów jeżeli chodzi o farba tytanowa można znaleźć w ofercie dulux.pl. Jeżeli jesteście zainteresowani takimi produktami, to myślę że tam bez problemu znajdziecie przepiękny kolor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 2 Lip 2022, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzając mieszkanie, nie można zapomnieć o dodatkach oraz ozdobach. Moim zdaniem, świetnie sprawdza się wszelkiego rodzaju dzieła sztuki. W pikoteka znajdziecie reprodukcje najbardziej znanych i cenionych dzieł sztuki. Warto zajrzeć na ich stronę internetową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Czw 7 Lip 2022, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie polecam www.przeprowadzkiwroclaw.pl We Wrocławiu jest to jak dla mnie najlepsza firma do tej pory. Przeprowadzka z nimi przebiega sprawnie, bez komplikacji, obsługa jest bardzo miła i pomocna we wszystkim. Jestem zadowolona ze współpracy i chętnie podejmę ją jeszcze nie raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
augustine.beer
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Nie 10 Lip 2022, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie mieszkania niejednej osobie spędza sen z powiek. Musimy wziąć pod uwagę nasze możliwości finansowe, na jaki styl się decydujemy i przede wszystkim czy urządzamy je sami, czy stawiamy na pomoc profesjonalisty. Ja zdecydowałam się sama zadbać o wystrój i aranżację wnętrz. Zaczęłam od szukania mebli i mogę szczerze polecić ten sklep https://meblekatmandu.pl/komody/do-sypialni, mają tutaj piękne białe komody do sypialni. Jestem zwolenniczką białych wnętrz, dlatego u mnie meble muszą być białe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ihudson
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Nie 10 Lip 2022, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę wszystko przeczytać i przeanalizować, szukam inspiracji i mam nadzieję, że coś znajdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 178 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group