Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Projekt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominika2000
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 148

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 17:59    Temat postu: Projekt Odpowiedz z cytatem

Cześć, szukam osoby do projektowanie wnętrz częstochowa. Ostatnio koleżanka poleciła mi https://www.kolasinska.pro/. Znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keely.swaniawski
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama aranżowałam wnętrze mojego mieszkania, ale przyznam, że taka pomoc specjalisty na pewno by się przydała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sob 2 Lip 2022, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje was projektowanie biur, co myślę że bardzo duże doświadczenie w tym zakresie ma firma https://magdagalach.pl/oferta/. Powiedział mi o niej mój znajomy i muszę przyznać, że realizację mają naprawdę na najwyższym poziomie. Dajcie znać, czy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Pią 22 Lip 2022, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam najlepsze biuro, które zaprojektuje wszystko www.architetto.pl Korzystałam z ich usług i jestem zadowolona jak szybko, sprawnie wszystko poszło. Świetnie się z nimi współpracowało pod względem tworzenia projektu i dogadywania wszystkiego. Prace remontowe nie trwały długo, a uważam, że całościowo wyszło bardzo ładnie i solidnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 2 Sty 2023, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto również poruszyć temat projektowania produktów. Niestety niewiele firm posiada doświadczenie w tym temacie, dlatego najlepiej postawić na https://grid.com.pl/biuro-projektowe-oferta/projektowanie-produktu/ Tutaj możecie liczyć na najwyższą jakość obsługi klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 679

PostWysłany: Czw 12 Sty 2023, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy skoro planujecie niedługo budowę, to już udało się znaleźć odpowiedni projekt domu? Na pewno nie jest to łatwe, natomiast uważam że warto kierować się opiniami na forach, znajomych i oczywiście sprawdzić sobie różne filmy na Youtubie. Aktualnie coraz częściej wybierane są mniejsze domy w powierzchni do 150m2, także wiele propozycji w tym zakresie będziecie mogli znaleźć w biurze projektów Archon, gdzie są dostępne projekty domów parterowych oraz piętrowych w różnych wariantach m.in odnośnie stylu, rozmiaru itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Czw 3 Sie 2023, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie dobrego programu CAD do projektowania to możesz na przykład sprawdzić sobie dokładniej ZwCAD 2023 z rozwiniętą bazą nakładek. Jednocześnie są kolejne wersje programów CAD 3D i 2D. Jednocześnie są takie nakładki, jak ZWTraffic i ZWGeo. Jednocześnie wykorzystali w nim specjalny silnik do obsługi rastrów pozwoli na pracę z dużą ilością dużych rastrów bez zacięć. Na pewno przed podjęciem ostatecznej decyzji warto go przetestować przez 30 dni, aby podjąć przemyślaną decyzję i móc realizować kolejne projekty bez problemów technicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group