Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

karaluchy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Pią 26 Kwi 2019, 15:53    Temat postu: karaluchy Odpowiedz z cytatem

Niestety okazuje się że nie jestem w domu sama, wczoraj znalazłam w piwnicy karaluchy. Długo była nieużywana i nie sprzątana i teraz mam problem. Sama mogę sobie nie poradzić, sprawa jest zbyt poważna i potrzebna mi dezynsekcja ostrów mazowiecka. Wstępnie wybrałam firmę http://de-rat.pl/ czy ktoś korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Wto 11 Lut 2020, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, spokojnie. Miałam do czynienia z identycznym niemal problemem, gdy kupiłam domek letniskowy za miastem, niby dobrze zabezpieczony, zadbany, tymczasem w zakamarkach to robactwo, które i po podłodze łazić zaczęło. Też myślałam najpierw o zatrudnieniu firmy zajmującej się dezynsekcją, ale najpierw pokusiłam się o zakup specjalistycznego preparatu w postaci koncentratu do rozpuszczania w wodzie. Dowiedziałam się o nim ze stronki https://www.protect-garden.pl/preparaty-i-srodki-na-karaluchy-zwalczanie-karaluchow-6592 , a znalazłam go w jednym ze sklepów z artykułami dla domu i ogrodu. Udało mi się zaoszczędzić pieniądze a co najważniejsze pozbyć karaluchów szybko i na zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1041

PostWysłany: Sob 2 Lip 2022, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najbliższym czasie będę zmuszona do skorzystania z usług firmy, która zajmuje się dezynfekcją i deratyzacją. Znajomy polecił mi skorzystanie z usług tej firmy https://derato.pl/karaluchy-karaczany-prusaki/ . Ktokolwiek korzystał z ich doświadczenia i może się odnieść, czy warto? Dajcie proszę znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarStok87
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro 20 Wrz 2023, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam firmy z Białegostoku. Co polecicie mi nt. dezynsekcji w Białymstoku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group