Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pies
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planując zakup psa najważniejsze by hodowla z jakiej go weźmiecie była sprawdzona. Za pomocą platformy https://www.look4dog.com/ bez problemu znajdziecie dla siebie pieska, dodatkowo tutaj zawartych jest sporo informacji na temat jego odżywiania itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Savar
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie naszych psiaków jest najważniejsze, dlatego warto zakupić dobrej jakości leki. Od siebie mogę zarekomendować preparaty fiprex, o których można przeczytać na stronie https://www.fiprex.pl/. Są bardzo skuteczne przeciwko pchłom i kleszczom, doskonale sprawdzają się również w przypadku pasożytów wewnętrznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu adoptowałam psa ze schroniska. Od dawna marzyłam o czworonogu, dlatego postanowiłam dać porzuconemu psiakowi nowy dom. Pies jest naprawdę super, ale przez jakiś czas bardzo dziwnie się zachowywał. Szukałam informacji na temat zbyt pobudliwego psa i trafiłam na artykuł https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/szkolenie/frustracja-u-psa-spowodowana-brakiem-wybiegania-sie/ o frustracji psa spowodowanej brakiem wybiegania się. Kiedy zaczęłam dwa razy dziennie chodzić z moim nowym pupilem na spacer pies zdecydowanie uspokoił się i teraz już nie zachowuje się nerwowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies to duża odpowiedzialność i musicie dbać o takiego zwierzaka. Pamiętajcie także o regularnym myciu zębów. Jak zastanawiacie się jaka jest najlepsza pasta do zębów dla psa to mogę wam coś polecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thaddeus.yost
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karmę zamawiam zawsze przez sieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 8 Cze 2022, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karme kupuje stacjonarnie bo używamy Josery a ona jest w wielu sklepach dostepna, zabawki tez raczej stacjonarnie uśmiech lubie cos pomacac przed zakupem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 16 Cze 2022, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tylko warto sprawdzić sobie ceny, bo jednak przez internet bywa jednak taniej. My karmę kupujemy zazwyczaj na stronie sklepu Psie Dobre https://psiedobre.pl/ bo nigdy nie narzekaliśmy na jakość, a ceny też mają naprawdę przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 2 Lip 2022, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie zainteresowała karma dla psa puszka , którą znalazłam w sklepie UNISZKi. Nie wiedziałam wcześniej o tym sklepie, a szkoda - bo mają wartościowe, zdrowe i co ważne naturalne produkty dla zwierząt. Także opłaca się tam dokonać u nich zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arnold21
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój piesek również ma problemy alergiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dane.bradtke
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Lip 2022, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któryś z Waszych psów ma problemy alergiczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group