Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdrowa żywność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wodna12
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2021
Posty: 13

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 15:21    Temat postu: Zdrowa żywność hurtownia Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda, coraz więcej sklepów ze zdrową żywnością się otwiera Very Happy Cieszę się, że ja ruszyłam ze swoim 2 lata temu, bo łatwiej było znaleźć dobrych dostawców i klientów, niż teraz. Polecam hurtownię zdrowej żywności, w której się zaopatruję - b2b.stewiarnia
_________________
Boho rządzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Pon 14 Lut 2022, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie jakiegoś sprawdzonego miejsca, w którym będziecie mogli kupić porządne mleko dla swoich maluszków, to ja na waszym miejscu zerknęłabym na asortyment sklepu https://www.bee.pl/nestle-nan-optipro-2-mleko-modyfikowane-dla-niemowlat-powyzej-6-miesiaca-800-g_p999196.html . Moim zdaniem mają tak naprawdę spory wybór i całkiem atrakcyjne ceny, więc myślę że każdy będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 15 Lut 2022, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są zamienniki mniej zdrowych produktów i może właśnie warto zainteresować się takimi rzeczami. Co zamiast cukru? A opcji jest i całkiem sporo przecieżuśmiech Ja używam u siebie w kuchni erytrytol, znajoma mi bardzo polecała i jakoś tak u mnie już się to przyjęło. Polecam spróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiley.sporer
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a macie jakieś przepisy na zdrowe obiady? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zdrowej żywności zaliczyć można, a nawet trzeba kaszę jęczmienną perłową https://melvit.pl/kasza-jeczmienna-perlowa-4-x-100-g-2/ Szczególnie tę produkowaną w Melvit S.A., jest bardzo smaczna i bogata w błonnik, skrobia oraz cynk. Z pewnością nie możemy o niej zapominać tworząc jadłospis w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garret.ullrich
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnich dwóch dekadach zaobserwowano wzrost popytu na produkty ekologiczne oraz rozwój tej gałęzi przemysłu spożywczego na rynku światowym. Ludzie coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na wygląd żywności, ale także na jej wartość odżywczą, bezpieczeństwo i jakość produkcji.
_________________
bio family poznań cytadela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 20 Maj 2022, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny żywności znacznie wzrosły - a ta zdrowa zawsze nie była tania!!
Staram się nie jeść przetworzonej żywności.


___________________


polecam artykuł
https://silgo.pl/na-czym-polega-pranie-mebli-tapicerowanych/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pią 1 Lip 2022, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, czy pijecie zakwasy? Bardzo zalezy mi na tym,by zainwestować w dobrej jakości produkcję zakwasu. Chciałabym zacząć produkcję zakwasu z buraków i możliwe,że z innych warzyw, ponieważ zajmuję się również sprzedażą kiszonek. https://naszatlocznia.pl/k/zakwasy/ Co myślicie o takich współpracach? Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 3 Lip 2022, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przyjmujecie również jakieś suplementy i witaminy? Ja jakiś czas temu przekonałam się, że jest to bardzo ważne i planuję coś sobie kupić. Bardzo bogata oferta w tym temacie dostępna jest na stronie https://byhealth.pl/solgar , więc polecam sobie zerknąć. Na pewno coś wybierzecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 42

PostWysłany: Czw 7 Lip 2022, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam zdrową żywność jednak moją piętą Achillesa jest cukier. Kupuje hurtowo cukier i dodaje praktycznie do każdej potrawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group