Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub w Grecji
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zimkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 74

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależało mi na tym aby mieć ładną opaleniznę na ślub i to się udało. Stosowałem ampułki melanotan bardzo dużo mi one dały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korolado86
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę że będzie się o tym dobrze rozmawiało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlszarKa
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Kwi 2022
Posty: 6

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, różnie, fajnym miejscem jest np sala gdzieś w restauracji, albo sala nad jeziorem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub w takim miejscu, to na pewno coś wyjątkowego, ale jest tam też dużo słońca i warto jest się wcześniej na nie przygotować. Ja zawsze przed wyjazdem odpowiednio wcześnie stosuję sobie świetny produkt do opalania melanotan. Używając go regularnie można uzyskać naprawdę piękną opaleniznę, warto jest też o nim poczytać na stronie https://melanotan.biz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 15 Mar 2023, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woow niezłe plany... Mnie to bardziej tutaj interesuje, jaka będzie najlepsza sala weselna - bo nigdzie nie planuję wywędrować na tą okoliczność. Ja tak sobie po cichu planuje zorganizować swoje wesele w Hotelu Borowina, ponieważ znajoma tam była i bardzo mi polecała to miejsce. Ponoć jest tam naprawdę wyjątkowo... Dlatego niedługo jadę obejrzeć salę realnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group