Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla maleństwa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tolas002
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 23

PostWysłany: Pią 27 Maj 2022, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego wózka. Jak dla mnie najlepsze są ze strony https://markowewozki.pl/mama-aktywna/ Ja właśnie sobie zamówiłam u nich super wózki przystosowane do aktywnego spaceru. Zaglądnijcie na ich stronę a na pewno dowiecie się więcej na ich temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sro 8 Cze 2022, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mleko to dobrze wiedzieć, że na rynku dostępne są mleka początkowe które można stosować od urodzenia dziecka. Jest to na przykład mleko Bebilon Pronutra-Advance, które kupicie w aptekach DOZ. Uważam, że jest to najlepsza możliwa alternatywa dla mleka matki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stroman.tyree
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Czw 16 Cze 2022, 5:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, polećcie mi, proszę, jakiś dobry kalkulator wagi. Moje maleństwo to niejadek i wg tej rozpiski: https://www.mamazone.pl/kalkulatory/kalkulator-wagi/ powinien ważyć zdecydowanie więcej. Chciałabym porównać wyniki przynajmniej na dwóch różnych kalkulatorach. Umówiłam się też do specjalisty ds. żywienia dzieci. Może on coś pomoże, bo ja już nie wiem, co mam podawać córeczce do jedzenia :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyprawka to koniecznie trzeba pamiętać o foteliku dla maluszka. Foteliku i to takim z certyfikatami i dobrej jakości. Dziecko zabierzemy ze szpitala do domu już w foteliku więc to na prawdę podstawowa potrzeba. Ja polecam foteliki z tej strony https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-dzieciece/foteliki-rwf.html
mają na prawdę najlepsze modele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skup się na wyborze wózka - to bardzo odpowiedzialny zakup. Ja polecałabym Ci Cavoe Axo Style. Sama zamierzam wybrać wózek, bo ma świetną amortyzację, więc na pewno nie zawiedzie mnie w żadnym terenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 105

PostWysłany: Sob 25 Cze 2022, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem faktycznie Cavoe Axo Style jest wózkiem, który warto wziąć pod uwagę ze względu na amortyzację i jakość wykonania. Dzięki temu na pewno będzie bezpieczny dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem potrzebne jest mleko modyfikowane i to już na początku, u nas super sprawdza się Bebilon w dozie mają super ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1253

PostWysłany: Wto 26 Lip 2022, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szykujecie wyprawkę dla dziecka to zobaczcie na oferty na kosz na brudne pieluchy który zapewnia ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami, zarazkami i bakteriami. Ja się zdecydowałam na taki gadżety i zakupiłam. Teraz go serdecznie polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terry27
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnijcie o jakiejś fajnej karuzelce nad łóżeczko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milka27
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Sob 24 Wrz 2022, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne i jakościowe rzeczy dla maluszka można znaleźć w tym sklepie https://titikoko.pl/ Uwielbiam tę stylistykę i dbałość o wykonanie, o materiały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group