Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przebarwienia - jakie macie na to sposoby?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Syska95
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 37

PostWysłany: Wto 7 Cze 2022, 19:54    Temat postu: Przebarwienia - jakie macie na to sposoby? Odpowiedz z cytatem

Hej!
Szukam dobrej jakości kosmetyków o naturalnym składzie, które przede wszystkim pomogą poradzić sobie z przebarwieniami skóry i problematycznym trądzikiem. Możecie mi podpowiedzieć jak się z tym również uporaliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mella44
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 36

PostWysłany: Wto 14 Cze 2022, 5:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając naprawdę dobrej jakości kosmetyków o naturalnym składzie to na pewno warto tutaj wymienić do sprawdzenia serię Beclarity https://summe.pl/seria/beclarity/ przede wszystkim naturalny skład to podstawa do odbudowy cery, pięknego wyglądu i jednocześnie nawilżenia aby skóra była odżywiona i poprawia nierównomierny koloryt skóry, pozdrawiam ,)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
UrszulaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 66

PostWysłany: Sob 18 Cze 2022, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim dobrej jakości kosmetyków bazujących na naturalnym składzie to jak najbardziej warto tutaj wspomnieć o Summe, dlatego w wolnej chwili zajrzyj sobie na ich stronę. Przede wszystkim różne linie w zależności od potrzeb, dobre ceny i świetnie zestawiony naturalny skład. Warto sprawdzić, myślę że będziecie pozytywnie zaskoczone kolejnymi efektami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syska95
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 37

PostWysłany: Sob 18 Cze 2022, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mega dzięki za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i zobaczymy co z tego również u mnie wyjdzie i mam nadzieję że podejmę dobrą decyzję uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 678

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, warto szukać skutecznych i naturalnych propozycji kosmetyków które skutecznie pomogą Wam wrócić do pięknego i zdrowego wyglądu. Dlatego zajrzyjcie w wolnej chwili na https://summe.pl/seria/beclarity/ i sprawdźcie dostępne opcje kosmetyków typu CLARIFYNG CLEANSER oraz DARK SPOT ERASER czyli precyzyjne serum na przebarwienia. Działa cuda:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam przebarwienia na policzkach i ten krem serum pomógł mi wyrównać koloryt https://www.herbapol-polana.com/kosmetyki/kosmetyki-rewitalizujace/rewitalizacja-i-antyoksydacja-krem-serum . Kupiłam w celach rozświetlenia cery a tu się okazało, że genialnie wpływa też na przebarwienia, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Naprawdę w pełni mogę go polecić jak szukacie idealnego kosmetyku to pielęgnacji cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Nie 14 Sie 2022, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to nie iść na zabiegi byle gdzie, tylko renomowane miejsca wybierać jak https://klinikamiracki.pl/ To naprawdę super klinika, można tam wybrać wiele zabiegów nie tylko do twarzy ale i na ciałko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group