Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe dolegliwości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 101, 102, 103  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia3
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 42
Skąd: wroclaw

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ciąży uzupełniałam żelazo. Najbardziej mi odpowiadało to w formie proszku z phamily. Robiłam też różne badania i dbałam o siebie. Cały czas kontrolowałam wyniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ciąży miałam ogromny problem z kręgosłupem. Lekarz zalecił mi aktywny odpoczynek, najlepiej w formie pływania. By podszkolić swoje nikłe umiejętności zapisałam się do tej szkoły nauki pływania: https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-dla-doroslych/ Już po paru lekcjach poczułam się o wiele pewniej w wodzie i z czasem problemy z kręgosłupem również przestały mi doskwierać. Także szczerze polecam tę szkołę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otylia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 9

PostWysłany: Pon 13 Cze 2022, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pod koniec ciąży najgorsze były zaparcia. Nie dość, że końcówka sama w sobie ciężka jest to jeszcze zaparcia utrudniały normalne funkcjonowanie. Lekarka prowadząca powiedziała mi o czopkach musujących, które rzeczywiście sprawdziły się bardzo dobrze.
Są bezpieczne i naturalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 24 Cze 2022, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zrobić test ciążowy aby dowiedzieć się, czy jesteśmy w ciąży. Ciekawe informacje o takich testach znalazłam w tym artykule: https://www.nowafarmacja.pl/blog/jak-zrobic-test-ciazowy-sprawdz-po-ilu-dniach-go-zrobic . Sądzę, że mogą się one okazać przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ciąży o dziwo nie doskwierały mi żadne problemy, ale po urodzeniu dziecka miałam nadpotliwość stóp. Nie umiałam temu zaradzić, na początku stosowałam kremy, potem tabletki na bazie ziół, ale również nie przynosiły pozytywnego działania. Na stronie https://instytutpodologiczny.pl/ dowiedziałam się o Podolog Przemyśl i wybrałam się na konsultację. Po wstępnym wywiadzie wdrożono skuteczny plan leczenia i w końcu mogę założyć między innymi szpilki i nie mam stresu, że zaczną się pocić stopy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam sporo tych dolegliwości, ale sprawdzałam sobie imiona na https://ksiegaimion.com.pl/ dla swojego dziecka, więc nawet o tym nie myślałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jest potrzebny na już dobry ginekolog prywatnie, Wrocław najlepiej. Do prowadzenia ciąży i nie tylko. Czy tego Pana Doktora polecacie http://maciejzalewski.pl/ ? Wydaje się w porządku. Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2022, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w ciąży bardzo dokuczały zaparcia. Trochę pomogła zmiana diety, ale czasami, mimo zachowania wszystkich zaleceń wizyta w toalecie to był dramat. Na szczęscie miałam fajną położną, która poleciła mi czopki - takie w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących. Nazywaja się one eva qu i dla mnie ich stosowanie to było wybawienie. Po 15 minutach od aplikacji, bezbolesna wypróżnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Pią 27 Sty 2023, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę nad badaniem pod kątem chorób genetycznych u dziecka. Amniopunkcji sie obawiam dlatego chyba zdecyduję się na test nifty warszawa cena. To nieinwazyjne i szybkie badanie. Daja bardzo wiarygodny wynik. Ktoś z was robił ten test?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pon 30 Sty 2023, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w ciąży wszystko denerwowało, a szczególnie zapachy. Nawet okna nie mogłam otworzyć, bo smog wlatywał do domu. W końcu kupiłam dyson, oczyszczacz powietrza. Opinie miał całkiem dobre, chyba najlepsze ze wszystkich dostępnych firm na rynku. Poczytałam trochę https://tech.wp.pl/oczyszczacz-powietrza-do-domu-ktory-najlepszy-czym-sie-kierowac-oczyszczacze-dyson-purifier-humidify-cool-dyson-pure-cool-i-pozostale,6831819244227232a i na szczęście kupiłam. Czułam się o wiele, wiele lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 101, 102, 103  Następny
Strona 102 z 103

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group