Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Drzwi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominika2000
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 148

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 18:14    Temat postu: Drzwi Odpowiedz z cytatem

Cześć, gdzie kupię dobre i stabilne drzwi opole? Znajoma ostatnio kupiła w https://okandemex.pl/ i jest bardzo zadowolona. Znacie? Również polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz zakupić do domu drzwi wewnętrzne a nie wiesz gdzie kupić i gdzie jest naprawdę duży wybór wybór? Ro polecam zobaczyć tu drzwi wewnętrzne http://dallas-drzwi.pl/produkty/drzwi-wewnetrzne-drewniane/ Jeszcze że ładnie wyglądają to są długowieczne ponieważ są stabilne i drewniane. Polecam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też muszę wymienić drzwi wewnętrzne sosna mi się podoba. Już przeglądałam drzwi na https://wielkopolanka.com/oferta/drzwi-wewnetrzne. Wstępnie mam wybrane konkretne drzwi. Jeszcze trochę się waham, ale chyba właśnie na sosnę się zdecyduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Czw 18 Sie 2022, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Opolu niestety nie znalazłam nic ciekawego i pojechaliśmy do Brzegu do salonu 100 Larka. Super obsługa, doradzili nam w wyborze. Podobało mi się to, że mogliśmy z wielu modeli wybrać taką konfigurację, która nam odpowiada i będzie pasować do elewacji. Mamy drzwi model Marcus z Aluhaus z naświetlem po jednej stronie. Na https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-zewnetrzne/drzwi-zewnetrzne-elite/ można zobaczyć wszystkie modele z linii Elite w tym nasz. Szyba mleczna, pochwyt super się prezentują i są bardzo szczelne. Montowane były kilka dni temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pon 29 Sie 2022, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli szukacie solidnych, wytrzymałych i doskonałych pod względem izolacji drzwi to koniecznie musicie wybrać drzwi polskone. moim zdaniem na polskim rynku nic lepszego nie ma, doskonały stosunek ceny do jakości, a w dodatku drzwi są łatwo dostępne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2022, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź oferte KMT. Oni są producentem drzwi stalowych, bardzo porządnych, solidnych i eleganckich. Moja teściowa wymieniała drzwi wejściowe do domu i kupiłam właśnie z tej firmy i ona jest z nich bardzo zadowolna, a drzwi super wyglądają. W dodatku łapią sie na program czyste powietrze (mają dobra izolacyjność cieplną) i można na ich zakup dostać dotację - nawet 60% ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group