Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Pupile !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 120, 121, 122  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 17 Mar 2022, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy gdzieś w internecie można kupić dobrej jakości produkty zoologiczne? interesowałaby mnie karma dla królika, sianko w dużym opakowaniu i jakieś smakołyki dla uszaków Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 21 Mar 2022, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch psów uśmiech staram się im zapewnić jak najlepsze warunki, w tym dostęp do opieki weterynaryjnej. Obecnie są pod opieką lekarzy z kliniki Arka w Krakowie. Znajdziecie tu lekarzy wielu specjalizacji, placówka jest czynna przez cała dobę, także w weekendy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leszeks
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 38

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2022, 18:29    Temat postu: Nasze Pupile !! Odpowiedz z cytatem

Jak to mówią - każdy ma jakiegoś bzika uśmiech mam i ja! ogólnie bardzo kocham zwierzaki i jestem miłośnikiem gadów. Sam posiadam swoje osobiste terrarium, tylko ostatnio mam ogromny problem z czasem i za bardzo nie mam kiedy je posprzątać. Ale na szczęście są takie ekipy jak https://www.lesmantes.pl/ekipa-sprzatajaca-c-6.html, które oferują nam takie usługi i mogą nas wyręczyć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, bardzo chciałabym mieć kota,jednak mam problem z alergią na sierść i slinę kotów. Co mogę zrobić,by nie reagować w ten sposob? Co myślicie na temat odczulania https://febumed.pl/oferta_/426-Alergolog-testy-alergiczne-odczulanie ? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie na ten temat, pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandra111
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że mam dwuletniego owczarka to już poznałam trochę sklepów internetowych z zabawkami, karmami i potrzebnymi akcesoriami dla czworonożnego pupila. Najwięcej uwagi przykładamy jednak do tego co je, bo najlepiej jeśli są to karmy oparte na mięsie i rożnych warzywach (bez zbóż). Podczas poszukiwań polecam zajrzeć na https://www.zooplus.pl ponieważ stawiają na ich jakość i to zarówno przy karmach suchych, jak i mokrych które są dopasowane do wieku i typu psa. Nasz uwielbia karmę royal canin Kurczaka z wołowiną w wersji suchej, więc zapas w domu zawsze musi być uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 4 Cze 2022, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam fajnych misek do jedzenia dla moich dwóch owczarków. Myślałem o tych https://www.e-sas.pl/2-z004-6330 . Dwie miski na regulowanym stojaku. Dla każdego po jednej. Co sądzicie o takim pomyśle? Jest to chyba wygodne rozwiązanie, bo nie będą musiały się schylać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrew94
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2022
Posty: 5
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Sob 4 Cze 2022, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że są takie miski Very Happy Może faktycznie jest to wygodne dla piesków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon 27 Cze 2022, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sobie radzicie z obecną plaga kleszczy ? my naszemu Maksiowi kropimy kark kropelkami fiprex Duo , bardzo fajnie działają i widać że po pasożytach ani śladu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 28 Cze 2022, 5:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli bedziecie szukać pomysłu na prezent dla dzieci to zobaczcie tu https://www.bee.pl/249-zabawki-dla-dzieci Tu macie różne propozycje, maskotki, rożnego rodzaju klocki, lalki itp. Można zrobić prezent dziecku w każdym wieku. A do tego okazja bo ceny promocyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rschimmel
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że jest tutaj dużo miłośników zwierząt. To bardzo budujące, że w naszym społeczeństwie wzrasta świadomość o opiece nad naszymi pupilami. Ale skoro jest tutaj tyle osób, to może ktoś będzie w stanie mi pomóc? Szukam dobrego okulisty dla psa ze śląska. Znalazłam taką klinikę https://for-animals.pl/okulista-dla-psa/, jednak szukam opinii na ich temat. A może ktoś poleci mi sprawdzonego specjalistę? Będę bardzo wdzięczna. Mój psiak ma problemy z oczkami i weterynarz kazał udać się nam do okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 120, 121, 122  Następny
Strona 121 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group