Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór ubezpieczenia mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 15 Cze 2022, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjeżdżając na wakacje myślę, ze ubezpieczenie jest niezbędne. Tym bardziej jeżeli podróżujemy z dzieciakami musimy byc przygotowani na wiele ewentualności. Co powiecie o tej firmie : https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenie-nnw-dlaczego-warto-je-kupic/ i jej ubezpieczeniach? Według mnie, mają naprawdę fajną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 26 Cze 2022, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat zastanawia się nad ubezpieczeniem działalności i spytał mnie o poradę w tej kwestii. Ja jednak nie znam się za bardzo w tym temacie. Trochę poszperałam w internecie i znalazłam jak na razie tę ofertę: https://himalaje-ubezpieczenia.pl/oc-dzialalnosci/ Możecie mi powiedzieć co o niej sadzicie? Wydaje mi się, ze jest bardzo atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 9 Sie 2022, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyboru ubezpieczeń to jak dla mnie najkorzystniejszą ofertę posiada jednak TUZ Ubezpieczenia. Sama wybrałam tutaj dla siebie ubezpieczenie i nie żałuję. Jest bardzo korzystne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 16 Sie 2022, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, które ubezpieczenie najlepsze, nie szukam w ten sposób. Po prostu jeśli mnie zainteresuje zakres i cena, tak jak w przypadku TUEuropa https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm wtedy kontaktuję się z konsultantem. Zauważyłam w ofercie, że miałabym obniżkę 10%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia.claims
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 21

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ubezpieczenie domu lub mieszkania decyduje się coraz więcej osób. Jest to również jeden z warunków, które należy spełnić, aby bank udzielił nam kredytu hipotecznego. O czym warto wiedzieć, ubezpieczając nieruchomość? DOOM Nieruchomości przedstawi Ci konkurencyjną opcje ubezpieczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A OC macie juz wykupione? bo mają ogólnie ubezpieczenia drożeć od nowego roku https://auto.wprost.pl/aktualnosci/10975375/ubezpieczenie-oc-od-nowego-roku-bedzie-drozsze.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group