Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biżuteria z pereł na ślub - co sądzicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 20:59    Temat postu: Biżuteria z pereł na ślub - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o biżuterii z pereł na ślub? Myślę, że będą mi idealnie pasować, ale jednak chciałabym zainwestować w perły lepszej jakości, prawdziwe, a nie plastikową tandetę. Ponoć jest zabobon, że perły przynoszą pecha?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Czw 24 Mar 2022, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w takie zabobony nie wierzę i sama poszłam do ślubu w perłach. Małżeństwo mam szczęśliwe uśmiech Super, że myślisz o prawdziwych perłach. Ja się trochę naszukałam sklepu, który oferuje ładne perły. Niestety nie wszyscy sprzedawcy w naszym kraju mogą pochwalić się odpowiednim asortymentem. Mogę polecić Ci sklep Gemapolis, gdzie ja zamawiałam i jestem bardzo zadowolona. Na https://gemapolis.pl/ ich znajdziesz. Ja mam naszyjnik i kolczyki z perłami z tego sklepu, z jakości jestem bardzo zadowolona. Ceny dostępne dla nas, zwykłych ludzi. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Sob 25 Cze 2022, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesądów związanych ze ślubem jest całe mnóstwo. Nie zwracam na nie uwagi, bo w ogóle w nie nie wierzę. Mi akurat perły nie pasują do sukienki, więc ich nie założę, ale nie ma to nic wspólnego z zabobonami. Muszę się wam przyznać, że dopiero przed ślubem zdecydowałam się na przekłuwanie uszu w salonie Blomdahl https://blomdahl.pl/. Kupiłam też delikatne kolczyki. Stawiam raczej na minimalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group