Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tabletki na erekcję

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Nie 29 Maj 2022, 18:56    Temat postu: Tabletki na erekcję Odpowiedz z cytatem

Macie może pojęcie na jakie tabletki na erekcję warto się zdecydować? Zależy mi na czymś sprawdzonym i skutecznym. Wczoraj wieczorem w internecie trafiłem na taką firmę i muszę powiedzieć, że ich oferta bardzo mnie zaciekawiła. Myślicie, że faktycznie będą one działać? Warto się na nie zdecydować? Koniecznie dajcie znać, będę wam mega wdzięczny za pomoc!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Wto 21 Cze 2022, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż miał problemy z erekcją, ale okazało się, że to nie ze względów zdrowotnych, tylko po prostu przez monotonię i zero nowych bodźców. zastanawiam sie jak zadzialac w tym temacie... macie jakieś rady?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faceci to wzrokowcy, kreci ich to co widzą, wiec moze w tym kierunku troche zadzialac , wez sobie kup jakas bielizne albo jakies przebranie, podzialaj mu na wyobraznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Pią 24 Cze 2022, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boze... ja to jestem troche zamknieta jesli chodzi o takie rzeczy,no ale dla dobra naszego zwiazku musze sie przelamac . Polecisz mi jakis sklep? bo ja to nawet nie wiem gdzie moglabym taka bielizne kupic oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sob 25 Cze 2022, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz tu https://superlove.pl/bielizna-erotyczna do wyboru do koloru, jedne bardziej odwazne, drugie mniej, to juz twoja indywidualna sprawa co tam sobie wybierzesz, ale masz w czym przebierac i ceny maja fajne,jakosc taka ze nie pozalujesz uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izalatwa
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2023
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Paź 2023, 11:28    Temat postu: tabletki na erekcje Odpowiedz z cytatem

Mój mąż bierze sprawdzone od wielu lat - prosent 600. Fajnie te tabletki działają nie tylko na erekcję żeby miał chociaż godzinę ale również zwiększają u niego ochotę na seks a to jest nawet ważniejsze. Druga ważna sprawa że te tabletki nie niszczą mu zdrowia są bez efektów ubocznych nawet przy dłuższym braniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 27 Gru 2023, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep https://potencja.net.pl/ posiada bardzo bogata ofertę tabletek na potencję. Są one nie tylko skuteczne ale i dostępne bez recepty. Wizyta na ich stronie pozwoli Ci na szybki i dyskretny zakup odpowiednich dla siebie środków w korzystnej cenie. Pochodzą one wyłącznie od renomowanych firm farmaceutycznych a oferta jest skierowana zarówno do mężczyzn jak i kobiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 10 Sty 2024, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne sposoby, to nie jest tak, że zostają tylko tabletki uśmiech Zerknijcie sobie chociażby na tę stronę: https://www.sklep-intymny.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group