Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dobry smartfon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio właśnie szukałam dobrej karty pamięci i jednak najlepiej sprawdziła się u mnie Szybka karta M2AA. Szczerze mówiąc jestem z niej mega zadowolona. Jest naprawdę bardzo szybka i działa bez żadnych problemów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zawsze wybierałam smartfony,jednak ostatnio tknęło mnie,by zainwestować pierwszy raz w zyciu w iphona, poniewaz podobno system apple ma wielkie mozliwosci. https://idream.pl/iphone/iphone-13-pro.html Co o tym sądzicie? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie i komentarze,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katra
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 43

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczytaj opinie, obejrzyj recenzje na yt. Ja polecam iphone bo mają dobre aparaty, są kompaktowe, bateria długo trzyma, nie zawieszają się nawet jak mam otwartych dziesiątki aplikacji, czy stron w przeglądarce. Niedawno kupiłam iphone 14 pro w sklepie iMad https://imad.pl/dla_ciebie/sklep.html, szybko otrzymałam przesyłkę. Zapoznaj się z ich oferta, może znajdziesz coś dla siebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jovani61
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob 8 Paź 2022, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujecie telefon i do tego macie numer na kartę? Czy wolicie telefony w abonamencie? Która opcja jest lepsza według Was? Ja już nigdy nie wezmę abonamentu, za mocno się przejechałam na tym
_________________
Sprawdzanie numerów dlaczego warto to robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselemoje
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 76

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poczytać - https://www.bssolutions.pl/technologia/zbity-ekran-w-smartfonie-ile-kosztuje-wymiana jak zabezpieczyć telefon, oraz ile może kosztować wymiana uszkodzonego ekranu. Niestety w wielu nowoczesnych telefonach, ten koszt jest bardzo duży, powód jest jeden ekran to jeden z najdroższych elementów, sama jego wymiana często jest bardzo problematyczna i wiąże się z poważną ingerencją w telefon.

Ostatnio zmieniony przez weselemoje dnia Pią 14 Paź 2022, 20:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jadyn.jacobson
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne telefony komórkowe to prawdziwe mobilne centra łączności ze światem. Pozwalają nam one przede wszystkim na wykonywanie połączeń głosowych i wysyłanie wiadomości tekstowych w oparciu o numery telefonu.
_________________
Lokalizowanie telefonu – sprawdzaj położenie urządzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sro 24 Maj 2023, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesujecie się tematyką smarfonow oraz nowych technologii, to zdecydowanie powinniście przeczytać ten artykul https://photocover.pl/sony-india-launched-nfc-enabled-speakers-for-smartphones_bncq.a Ja dowiedziałam się dzięki niemu o wielu rzeczach, o których wcześniej nie miałam pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 25 Maj 2023, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie sam telefon jest ważny, ale nie najważniejszy. Nie oszukujmy się, wiele modeli ma zbliżone parametry i różnią się detalami i logiem marki. Ważniejsze wydaje się wybranie operatora sieci komórkowej, bo to przekłada się na stałe wydatki. Teraz jest spora konkurencja wśród sieci komórkowych, jest kilka, które oferują tani abonament i internet mobilny bez limitu. Przykładem może być sieć https://otvarta.pl/. Warto zatem przejrzeć oferty i wybrać coś korzystnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group