Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur i dodatki na poprawiny
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 23 Lip 2012, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P. założy spodnie od garnituru i różową koszulę uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 23 Lip 2012, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G. będzie miał spodnie od garnituru,( jak będzie chłodno to i marynarkę) białą koszulę na krótki rękaw + krawat uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajara86
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 85

PostWysłany: Czw 30 Sie 2012, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój A będzie miał garnitur w kolorze matowego grafitu, do tego biała koszula gładka z szarym motywem kwiatowym przy plisie i kołnierzyku oraz krawat w kolorze mojej poprawinowej sukienki uśmiech

Jednak już zostałam poinformowana, że po pierwszej godzinie poprawin krawat ląduje w torebce język ,
będzie sama koszula i rozpięty guziczek lol

Koszula na poprawiny:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka14
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 8 Mar 2021, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój miał rok temu białą koszulę szare spodnie marynarka grafitowa z wzorem. Nie chciał krawatu ale mówiłam że może zdjąć. Po kilku seriach tańców cały zźajany był kazałam mu go zdjąć bo gorąco było ale nie chciał więc mu go poluzowałam i gdy chciałam mu rozpiąć kołnierzyk on powiedział że zostanie w zapiętym i męczył się do końca w zaciśniętym krawacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wwwpawelsteceu
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sob 13 Mar 2021, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rożne inspiracje znajdziecie u mnie w poradniku oraz na blogu https://www.pawelstec.eu/poradnik-slubny/
_________________
Fotograf ślubny Warszawa, Kraków. Fotografia ślubna Polska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 30 Mar 2021, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że poszukujecie dla siebie elegancki garnitur... Skoro tak warto sobie sprawdzić oferty https://newmen.eu/product-pol-557-Frak-meski-czarny-2.html bo tam możecie kupić prześliczny, wykonany na miarę frak na ślub - dopasowany do waszych indywidualnych potrzeb. Także opłaca się do nich zgłosić....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sob 15 Maj 2021, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem konieczna zarówno na weselu, jak i na poprawinach jest muszka męska . Mój mąż miał dwie, jedną na pierwszy a drugą na drugi dzień. W sieci można znaleźć ich naprawdę spory wybór, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wiadomo, że będzie ona jeszcze nie raz w użyciu na jakichś ważnych uroczystościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKaz77
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 5
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poprawiny czasem można zaszaleć z kolorami (zależy też od powagi wydarzenia Cool ) Mój mąż zwykle zakłada spodnie chinosy, mokasyny i jeśli jest ciepło to wzorzystą koszulę np. w kwiaty, a jeśli chłodniej to bardziej jednolitą koszulę (różową/błękitną) i marynarkę. Zawsze kupował w Moda Club, a od kiedy się przeprowadziliśmy to zamawia u nich przez internet https://modaclubstore.pl/odziez-meska , a jak już coś sobie wybierze to ja też zawsze jakąś bluzkę dorzucę do paczki Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Czw 17 Lut 2022, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnitur zapewniony przez DORIS SIMON http://dorissimon.pl/garnitur-slubny/ idealnie odnalazł się na mnie, w dniu ślubu mojego brata! To on miał być gwiazdą wieczoru a koniec końców to ja najbardziej wyróżniłem się na imprezie. Faktycznie robi to wrażenie i pozwala mi wyróżnić się! Jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie garnitur na poprawiny i w ogóle całe zestawienie ubrań powinno być już mniej oficjalne a bardziej na luzie . Bardzo fajne casualowe marynarki znajdziecie tutaj https://ombre.pl/pol_m_Dla-niego_Marynarki_Kamizelki-1300.html
Do tego jakieś fajne spodnie i sportowa koszula i zestawienie idealne na poprawiny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group