Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinniście zorientować się, co realnie mogłoby okazać się potrzebne dla Waszej cery. Ja trochę na ten temat czytałam i mam wrażenie, że jest sporo ciekawych produktów, na które można postawić. Zastanawia mnie, czy opisane w https://www.yoskine.com/ kosmetyki Yoskine są warte uwagi w kontekście dbania o uzyskanie zdrowego wyglądu skóry twarzy. Jakie macie co do tego przemyślenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W torebce każdej kobiety można znaleźć wiele rzeczy, zaczynając od portfela i telefonu, przez kalendarz z najważniejszymi notatkami, aż do kosmetyczki, w której mamy wszystkie niezbędne drobiazgi. Jednym z takich kosmetyków który jest must have w damskiej kosmetyczce jest pomadka. Najlepsza będzie taka która idealnie pasuje do wszystkiego, daje lekki kolorek i jest trwała. Jeśli szukacie takiej to zerknijcie tutaj https://aleperfumeria.pl/pl/bareminerals-barepro-bloom-pomadka.html mają tam wiele kosmetyków oraz perfum znanych marek w bardzo dobrych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 304

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serum z kofeiną pod oczy eveline serum shot jest fenomenalne. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, naprawdę warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 2 Cze 2022, 4:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o tym, że każda cera jest inna - a co za tym idzie, sprawdzi się zupełnie inny produkt. Ja osobiście to bardzo polecam kosmetyki z https://areum.pl/pl/producer/Laneige/28 Na moją cerę działają super - jest nawilżona, napięta i promienna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pią 7 Paź 2022, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę, z której sam korzystam. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami, to polecam Wam sprawdzić ofertę, gdzie znajdziecie m.in. Probiotyk wzmacniający organizm w bardzo dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Pią 7 Paź 2022, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam czegoś, co wpłynie na trwałość makijażu w ciągu dnia, bo mimo używania dobrych kosmetyków, często coś mi się ścierało. Super sprawdza się puder utrwalający z ametystowym pyłkiem od eveline. Jest wydajny i w przyzwoitej cenie, a po nim makijaż po całym dniu pozostaje nienaruszony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, czy kupowałyście kiedyś ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn? zależy mi przede wszystkim na kosmetykach do pielęgnacji brody, ale w zestawie mogą też być preparaty do skóry, czy włosów. grunt by dobrej jakości i skuteczne w działaniu Very Happy jakieś sugestie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 10:09    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem https://www.14konferencja.edu.pl/kolagen-w-kosmetykach-pielegnujacych-skore/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 13 Paź 2022, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam drogerię online Darmar Sklep . Wybór produktów mają naprawdę bardzo duży. Znajdziecie u nich między innymi kosmetyki do makijażu: https://darmarsklep.pl/roze-do-policzkow/artdeco-satin-blush-art-roz-do-policzkow-30-satin-blush-13g . Każda z Was z pewnością wybierze coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam ostatnio kosmetyków Spa Ceylon - https://spa-ceylon.pl. To naturalne, ajurwedyjskie kosmetyki, idealne do codziennej pielęgnacji, właściwie każdego typu cery. Do pielęgnacji twarzy najbardziej u mnie się sprawdza seria Biały Jaśmin - pianka do mycia twarzy, olejek odbudowujący, krem rozświetlający. Super jakość, świetnie nawilżają, dbają o zdrowy wygląd skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group