Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nietypowe pomysły na podróż poślubną

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 15:44    Temat postu: Nietypowe pomysły na podróż poślubną Odpowiedz z cytatem

Przychodzą wam jakieś nietypowe pomysły na podróż poślubną?
Chodzi mi o niezwykłe rozwiązanie, ale bez jakichś strasznych udziwnień uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może czarter jachtów w Chorwacji?
Nie wiadomo kiedy znowu będziecie mieli taką wyjątkową okazję do świętowania, więc może to jest dobry pomysł.
Tutaj https://www.kubryk.pl/akwen/chorwacja możesz sobie poczytać dokładniej jak to wygląda.
Moim zdaniem to ciekawy sposób na spędzenie nie tylko podróży poślubnej, ale też i zwykłych wakacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena_s
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolałabym coś tradycyjnego. Marzy mi się podróż na Cypr, bez większych udziwnień uśmiech
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieeknyolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nietypowym pomysłem moim zdaniem będzie romantyczny wyjazd na Sardynie. Żeby nie martwić się o organizację wszedłbym na stronę https://wakacjenasardynii.pl i tam powierzyłbym organizację całej podróży poślubnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 11 Maj 2022, 6:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za pierwszym razem łatwiej jest lecieć z biurem podróży. Co do kierunku sama bym Krety nie wybrała (większość hoteli ma np. zimną wodę w basenie, co mi strasznie przeszkadza...), wolałabym Chorwację.
Co do all - ja czasem lubię właśnie na takowe jechać, pomoczyć się w basenie, wypic kilka drinków na leżaku z dobrą książka w ręce... Zależy od tego na czym wam zależy! Jeśli chcecie się odmoczuć, zrelaksować i raczej mało co robić to all będzie dla was bardzo dobre, jeśli chcecie codziennie wychodzić poza hotel to nie będzie to opłacalne.

Jeśli macie nieco większe fundusze, polecam wziąć pod uwagę egzotyczne kierunki:
https://relaksmisja.com/kraje/indonezja/

Świetne oferty na wycieczki do Indonezji ma Relaksmisja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jennyfer.oconner
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 11 Maj 2022, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy na podróży poślubnej w Tajlandii. Bardzo polecam ten kierunek <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 75

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam marzy się Islandia i na pewno udamy się tam w podróż poślubną. Moglibysmy lecieć na własną rękę, ale bardzo spodobały nam się wyprawy organizowane przez firmę Sunsara i chyba skorzystamy z oferty. Taka wyprawa to nietypowa podróż poślubna, ale też niezapomniane wspomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group