Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prawo jazdy na motor
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opowici77
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 23 Mar 2022, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie że to jest ciekawy temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nemoteska22
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam i teraz muszę sobie kupić ubrania na motor od https://shimacenter.pl/ i zaczynam trasę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli czujesz taką potzrebę to zrób to prawko. Ja zdałam w marcu i jestem bardzo zadowolona Very Happy W koncu będę mogła wsiaść na większy motor. Mam zamiar zamówić nowy https://akcesoriamotocyklowe.pl/pol_m_Kaski-40760.html, kombinezon i inne rzeczy. Już nie mogę się doczekać wyjazdów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Czw 5 Maj 2022, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prawo jazdy na motor, nawet ostatnio kupiłam sobie motor i kask. Teraz jestem na etapie stopniowego kupowania kolejnych elementów ubioru. Obecnie interesują mnie dobre spodnie na motocykl. Może jesteście w stanie jakieś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 18 Maj 2022, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra szkoła jazdy ma bardzo duże znaczenie. Polecam zajrzeć na https://www.oskmotorista.pl/, gdzie można znaleźć kontakt do szkoły jazdy, w której nauka jazdy na motocyklu przebiegnie bezproblemowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto regularnie zaglądać na kanał na YT Na Motocyklu. Znajdziecie tam wiele ciekawych filmów na temat motocykli. Są tam porady i wskazówki, które z pewnością mogą się przydać. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, szczególnie jeśli będziecie poszukiwać odpowiednich akcesoriów dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 5 Lip 2022, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mam kupić coś takiego jak sterowniki ecu motocykl stoi i nie mam pomysłów, jak go uruchomić. Nie wiem, jakoś tak jestem może zbyt nieprzygotowana do jego posiadania, ale skoro chcę go mieć, to nic nie zrobię. Może jakoś to ogarniecie ze mną? Pomożecie mi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Czw 23 Lut 2023, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się także nad wyborem odpowiedniego ubezpieczenia da siebie. Jest to bardzo ważna kwestia. Oczywiście podstawowe ubezpieczenie OC jest konieczne, ale warto także zdecydować na AC . Różnego rodzaju pakiety, które wybierzesz pod swoje potrzeby i wymagania znajdziecie w tym miejscu https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ . Warto sprawdzić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafaela28
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Łancut

PostWysłany: Czw 23 Lut 2023, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje taki kurs na motocykl?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Nie 12 Mar 2023, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to prawo jazdy na motocykl już mam ale muszę dla niego wykupić ubezpieczenie motocykla też bo nie mam jeszcze. Jakieś polecacie konkretne? Bo ofert w sieci widziałem wiele a nie wiem na które mam się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group