Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Książki dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie https://sanoko.pl/ jest dostępne fajna i ciekawa książka dla dzieci, zajrzyj, a na pewno i Tobie się spodoba. Według mnie ta fantastyka dziecięca jest bardzo ciekawa i przepadnie nie jeden dziewczynce do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Czw 21 Lip 2022, 19:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2022, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka czyta bardzo dużo książek, dlatego w prezencie postanowiłam jej kupić biblioteczkę na książki. Na stronie https://mojebambino.pl/2659/Biblioteczki-i-pojemniki-na-ksiazki znalazłam idealną, która pasuje do jej pokoju i złożyłam zamówienie. Przyznam szczerze, że jest bardzo dobrej jakości i jest praktyczna.
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mitchell.natalia
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podajcie ulubione tytuły książek dla swoich dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Pią 27 Maj 2022, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mitchell.natalia napisał:
Podajcie ulubione tytuły książek dla swoich dzieci.



Polecam Ci zajrzeć na ten ranking książek, na pewno znajdziesz coś dla dzieci: https://literackigps.pl/moje-rankingi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
randi
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 84

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś w tym wątku pytał wcześniej o podręczniki do religii. Ja zamawiałam właśnie niedawno książki do religii na rok szkolny 2022/23 na stronie: https://www.swietywojciech.pl/Podreczniki/Podreczniki-i-karty-pracy/Szkola-podstawowa/Religia-sp-kl-8-podr-dla-ucznia-Aby-nie-ustac-w-drodze-1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Nie 28 Sie 2022, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o różnego rodzaju podręczniki to ja najczęściej zamawiam je ze strony https://www.taniaksiazka.pl/matematyka-z-plusem-6-zeszyt-cwiczen-podstawowych-agnieszka-orzeszek-p-1678613.html . Tam zawsze znajdę to czego nie mogę dostać w stacjonarnych księgarniach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oma87
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie mogłabym znaleźć miękką książeczkę dla dzieci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzasMalowania
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2022
Posty: 5

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2022, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam w wolnym czasie kolorowanki do druku, fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, relaks, wyciszenie, oraz trening motoryczny.
Kolorowanki np z Świata Kolorowanek Kolorowanki do druku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nepawato
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2023
Posty: 6

PostWysłany: Pią 10 Mar 2023, 21:22    Temat postu: Harry Potter Odpowiedz z cytatem

Chciałbym podzielić się z Wami moim odkryciem. Przypadkowo natknąłem się na stronę internetową, na której znajduje się wiele ciekawych książek związanych z Harrym Potterem. Jestem pewien, że wiele z Was uwielbia tę serię i chętnie byście poczytali jeszcze więcej na jej temat.

Strona oferuje szeroki wybór książek związanych z tym uniwersum. Są tam zarówno pozycje dla dzieci, jak i dla dorosłych. Można znaleźć tam między innymi poradniki dla fanów, opowiadania fanowskie, a także wiele innych ciekawych publikacji.

Co najbardziej mi się podobało, to fakt, że wiele z tych książek można pobrać za darmo. Oczywiście, są też płatne pozycje, ale ceny są naprawdę przystępne, a jakość publikacji jest na wysokim poziomie.

Jeśli jesteście fanami Harry'ego Pottera i chcecie pogłębić swoją wiedzę na temat tego uniwersum, to polecam Wam tę stronę. Naprawdę warto tam zajrzeć i przeczytać kilka ciekawych pozycji.

Pozdrawiam
_________________
Najlepsze kryminały i Najlepsze książki dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group