Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Drzwi opole

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pestka.
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 17

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 15:43    Temat postu: Drzwi opole Odpowiedz z cytatem

Hejka uśmiech Potrzebuje nowych pięknych drzwi. Znalazłam taką firmę drzwi opole ale jeśli macie coś do polecenia to podeślijcie proszę uśmiech Chętnie przeglądnę inne oferty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZiggyOZ
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon 30 Lis 2020, 0:58    Temat postu: Drzwi opole Odpowiedz z cytatem

dziwna prośba, a Google nie może pomóc? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 13 Gru 2020, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie drzwi polecacie?

___
Ślub na Śląsku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Sob 9 Sty 2021, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe piękne drzwi oczko Fajne określenie. Drzwi powinny być ładne, ale nie zapominajmy o walorach technicznych stolarki. O tym, że muszą odpowiednio izolować termicznie, a także tłumić hałasy z zewnątrz. Ja zanim zdecydowałam się na konkretne drzwi mocno zagłębiłam się w tematykę. Czytałam nawet na https://www.aluhaus.com.pl/na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-drzwi-wejsciowych/ artykuł o tym, na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych. Bardzo ciekawych rzeczy się dowiedziałam m.in. o wspomnianych parametrach, a także o tym, jaki materiał będzie odpowiedni. Postawiliśmy na drzwi aluminiowe, konkretnie model Paulus z Aluhaus. Ładne i nowoczesne, a przy tym technicznie bardzo dobrze wykonane. Postaraj się poświęcić czas na wybór drzwi, bo to jednak ważna decyzja. Jeśli chodzi o firmę w Opolu to niestety nie znam sklepu, którym możesz zamówić drzwi, ale z w miejscowości Brzeg na Staromiejskiej 1 jest salon 100 Larka, gdzie znajdziesz duży wybór i sprzedawcy fachowo doradzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie w planach wymianę drzwi? Moje już wyglądają tragicznie, głównie przez psa i jego długie pazury. Tym razem na pewno inne kupię. Przeglądałam już różne opcje w necie i też tym razem zwrócę uwagę na porządne zamki do drzwi. Tak zamki lob będą na pewno super opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządne drzwi to nie byle co, należy o tym wiedzieć. Ja dodam od siebie, że jednak nie ma to jak rozmowa na temat odpowiednich elementów. Tak więc, skoro mnie interesują drzwi wewnątrzklatkowe, to co byście mi polecali? A, i skoro o tym mowa, to w jakim przekroju będę musiała się poruszać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xkoch
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Baranów

PostWysłany: Wto 10 Sie 2021, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o drzwiach od Gerdy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Pomoc w każdym punkcie tworzenia Twojej spółki. Warto wspomagać się wiedzą i doświadczeniem ekspertów ,to ułatwi wiele trudności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalek
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon 2 Maj 2022, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również szukam takowych drzwi co możecie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 27 Maj 2022, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie ofertę firmy KMT. Firma oferuje m.in. drzwi stalowe, o bardzo dobrych parametrach jeśli chodzi o izolacyjność termiczną. My mamy ich model Supertherm 90. Bardzo porządne, grube drzwi. W ofercie jest duży wybór kolorów i wzorów. Na pewno coś przypadnie ci do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group