Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Torebka pszczółka rowerówka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JustaG
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2022
Posty: 9

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 12:06    Temat postu: Torebka pszczółka rowerówka Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie. Czy podoba Wam się taka torebka jak pszczółka rowerówka ? Czy taka torebka jest duża? Czy raczej taka mniejsza by się zmieściły najpotrzebniejsze rzeczy? Gdzie taką torebkę można kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KatjaN
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2022
Posty: 2

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam sobie taką torebkę. Pszczółka rowerówka jest podręczna, bardzo wygodna, wszędzie ją zabieram. Kupiłam ją tu https://stylowagalanteria.com/. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irena
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2022
Posty: 27

PostWysłany: Pią 27 Maj 2022, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz mieć śliczną małą torebeczkę to polecam torebka pszczółka rowerówka . Ja sobie kupiłam ostatnio właśnie taka torebkę https://stylowagalanteria.com/torebki-damskie-skorzane/3861-4526-torebka-rowerowka-pszczolka-z-cwiekami-czarna.html . Jest świetna, poręczna wszędzie ja noszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowalska
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torebka pszczółka rowerówka jest to podręczna torebeczka pasująca do każdej kobiety. Jeśli chcesz mieć małą torebkę przy sobie to pszczółka jest idealna. Świetnie torebki możesz kupić tu https://stylowagalanteria.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaltaM
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie 29 Maj 2022, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz słyszałam nazwę torebki pszczółka rowerówka . Bardzo mi się spodobała ta torebeczka. Pewnie sobie taką zakupię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group