Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna, hotel, a może coś w plenerze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2020, 10:42    Temat postu: sala w hotelu Odpowiedz z cytatem

Wesela w plenerze są dość ryzykowne, dlatego ja jednak zdecydowałam się na piękną sale kryształową w Hotelu Biały Dom w Czerwionce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Traszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plener jest ryzykowny, hotele podobaja mi sie chyba najbardziej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liliputi
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 49

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesela w plenerze są piękne jednak trzeba trafić z pogodą. Wraz z narzeczoną postawiliśmy na klasyczne rozwiązanie czyli wesele w górach. W naszej okolicy znaleźliśmy piękną salę weselną w Międzybrodziu Bialskim https://salaonesto.pl tuż nad jeziorem z widokiem na góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 7 Mar 2022, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My organizowaliśmy niewielką imprezę na około 100 osób i świetnie się sprawdziła sala z Sercu Beskidu - https://sercebeskidu.pl/, piękne miejsce i widoki. A jeżeli chodzi o kwestie techniczne, to obsługa była bardzo profesjonalna, byliśmy bardzo zadowoleni z organizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jakaś ładna sala weselna z hotelem, jeszcze jak będzie jakieś spa żeby po całym weselu się odprężyć to już w ogóle super. Te kryteria spełnia hotel Styl 70 https://hotelstyl70.pl/ oczko Byłam i mam świetne wspomnienia, bardzo mi się podobało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 21 Mar 2022, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie uważam, że należy pomyśleć o tym wszystkim, co do wesela jest potrzebne. Ale wydaje mi się, że niestety, ale nie będzie dobrze, jeśli nie mamy na to jednej koncepcji. Dlatego sugerowałabym coś takiego jak szukanie info w sieci. Mi spodobało się takie wesele glamour . Fajnie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka2282
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 7

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze marzyłam o weselu w plenerze, ale w niestety w naszym klimacie to trochę ryzykowne rozwiązanie.
Najlepiej to mieć jakąś alternatywę, np. namiot weselny w razie deszczowej pogody.
Znajoma robiła kilka lat temu wesele w Hotelu Splendor pod Rzeszowem. Przyjęcie odbywało się w hotelowym ogrodzie i postawiony był właśnie taki namiot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaiJanek120922
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My organizujemy wesele w Zajeździe Leon https://www.zajazd-leon.com/wesele pod Łodzią. Sala jest piękna, zresztą jak cały kompleks. Bierzemy ślub we wrześniu więc liczymy na piękną końcówkę lata i może babie lato, dla pięknych zdjęć. Byliśmy już na jednym weselu tutaj i wspominamy je wspaniale. Pyszne jedzenie, stoły się wręcz uginały, mnóstwo miejsca do tańczenia i bardzo miła obsługa. Mam tylko nadzieję, że dopisze nam pogoda bo cała reszta pod względem organizacyjnym jest na najwyższym poziomie i o nic się nie martwię <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miała robić wesele jeszcze raz, na pewno zrobiła bym w plenerze...to nawet brzmi jak bajka.... <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Pią 3 Cze 2022, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wiadomo, że zależy co lubisz - dopiero wtedy będziesz mogła cokolwiek wybrać. My z mężem wspólnie wybraliśmy tę restaurację https://www.restauracjanadpotokiem.pl/wesela i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Wesele było bajkowe! Bliska obecność morza sprawia to, że w ciepły dzień można wyjść na spacer po plaży. Goście byli zachwyceni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group