Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobre słuchawki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 13:32    Temat postu: Dobre słuchawki Odpowiedz z cytatem

Cześć! Słyszałam, że słuchawki studyjne to są naprawde dobre i konkretne słuchawki, tak? Chcę kupić sobie właśnie porządne słuchawki do słuchania muzyki i oglądania filmów. Czy to prawda, że taki rodzaj słuchawek jest najlepszy? Potrzebuję coś, co naprawdę będzie tłumić odgłosy zewnętrzne:) aby mieć chwilę tylko dla siebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 29 Maj 2022, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, że słuchawki studyjne to wyższa półka, jeśli chodzi o słuchawki nauszne? Dobre kosztują od kilku stówek wzwyż. No ale jeśli się na nie zdecydujesz - to na pewno nie pożałujesz. Sony MDR7506 mają dobre opinie, a kosztują około 500 złotych - więc nie za dużo. Ale doskonale tłumią właśnie odgłosy zewnętrzne - czyli coś dla Ciebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam słuchawki Sony, wprawdzie nie te, które podałeś, ale chyba klase wyższe i powiem tak - jestem nimi zachwycona! Tylko do tego jest jedno 'ale' - trzeba mieć muzykę czy filmy z dobrym jakościowo dźwiękiem, bo te z kiepskim to niestety słychać, że dźwięk nie jest perfekcyjny. Tak więc sporo nagrań z YT odpada, bo się nie da tego komfortowo słuchać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 394

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przykład jeżeli szukacie wysokiej jakości słuchawek gamingowych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę firmy Manta u których będziecie mogli znaleźć całkiem ciekawe propozycje m.in model słuchawek MTWS007 które posiadają 2 tryby pracy: Gra lub Muzyka oraz ich czas pracy do 13,5 godz., 3 ładowania ze stacji dokującej. Według mnie warte zakupu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, co ja bardzo często robię zakupy przez internet, ponieważ jest to dla mnie spora oszczędność czasu i nierzadko też pieniędzy ostatnio była mi potrzebne słuchawki i udało mi się je znaleźć całkiem dobrej cenie na stronie sklepu https://sklep.platinet.pl/pl/c/Bezprzewodowe/285 Jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 9 Sty 2023, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że mam do polecenia portal sound-expert.pl gdzie na pewno znajdziesz ranking słuchawek. Mam nadzieję, ze uda ci się kupić coś, co spełni twoje oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku sporo podrózuje, uwielbiam poznawac nowe miejsca oraz ludzi.

silnik hydrauliczny sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bethany.schaefer
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zawsze biorę ze sobą słuchawki, gdy jadę w jakąś podróż pociągiem lub autobusem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1268

PostWysłany: Sob 18 Lut 2023, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście jest to coś bardzo ważnego i ja jeszcze chcę powiedzieć, ze także całkiem istotną sprawą jest to aby wiedzieć które słuchawki z logo są warte uwagi. Ja takie gadżety reklamowe już kupowałam w sklepie https://reklamowegadzety.pl/c/sluchawki-reklamowe i wiem, że taka opcja jest niezwykle ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sro 24 Maj 2023, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór słuchawek to wbrew pozorom, nie takie proste zadanie jakby moglło się wydawać. Najlepiej sprawdzić aktualne rankingi, a znajdziecie je pod adresem: https://gsmranking.pl/ Mam nadzieję, że uda wam się coś wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group