Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

akcesoria dla maluszków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić oferte sklepu internetowego, z którego sam regularnie korzystam. Jeżeli szukacie oferty sprawdzonego sklepu internetowego z zabawkami i akcesoriami dla dzieci, to polecam Wam sprawdzić ofertę, gdzie znajdziecie m.in. sortery dla dzieci .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 394

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli zabieracie sie za poszukiwania przede wszystkim wysokiej jakości wyboru wyposażenia, które można znaleźć w aptece internetowej w której będziecie mogli znaleźć potrzebne leki, czy suplementy dla siebie ale również swoich starszych rodziców to warto sprawdzić ofertę przygotowaną przez aptekę Gemini z której również korzystamy. Jednocześnie na stronie https://gemini.pl/kategoria/dziecko/kosmetyki-dla-dzieci/opalanie/ochrona-przeciwsloneczna będziecie mogli znaleźć także odpowiednie kosmetyki dla maluchów, aby uchronić je przed poparzeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci w każdym wieku lubią zabawki. Zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html Tu jest bardzo duży wybór zabawek dla dziewczynek i chłopców. A w zakładce - dla maluchów znajdziecie duży wybór bezpiecznych zabawek dla najmłodszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Wto 7 Cze 2022, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile twoje dziecko ma? Moja córka za moment skończy 10 miesięcy i już szaleje uśmiech Chcę jej kupić zabawki ogrodowe dla dzieci, żeby miała się czym bawić na zewnątrz. Przy starszakach rozkładałam zawsze koc na trawie, wywalałam zabawki i była cisza Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Pon 11 Lip 2022, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zabawek i akcesoriów dla maluszków są na baterie. Kilka razy dziecko sobie puści melodie czy samochodzik by jechał i tak naprawdę trzeba wymienić baterie. Dlatego polecam baterie hurtownia https://baterie-hurt.pl/pl/ . Jest bardzo duży wybór dobrych baterii które będą potrzebne. Polecam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2022, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebawem wybieram się w odwiedziny do moich bratanków, a jak wiadomo, sezon jesienny się rozpoczął i tak sobie pomyślałam, że może takie spodnie https://www.outdoorkids.eu/collections/spodnie-softshell-dla-dzieci akurat się im przydadzą. Czy wasze dzieci miały kiedyś takie spodnie i możecie się wypowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 12:26    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Nie ma co dziecka zasypywać gadżetami - najważniejsza miłość i wspólny czas !


________________________________
https://www.katalus.pl/gdzie-reklamowac-sklep-internetowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Sro 19 Paź 2022, 5:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że nie ma co przesadzać z zakupami dla maluszka, ale pewne rzeczy są dziecku potrzebne i tyle. U nas bardzo wygodny (szczególnie dla mnie i mojego kręgosłupa) okazał się przewijak na łóżeczko. Kupiliśmy go w sklepie Ceba Baby - https://cebababy.eu. Bardzo fajny, ładny, trwały, bezpieczny dla dzieciaczka. I super wygodny - każde przebieranie, pielęgnacja - tylko na przewijaku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pią 10 Mar 2023, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to wszelkie akcesoria i wyposażenie do domu zamawiam w sklepach internetowych, a Wam mogę polecić ofertę sklepu BIANKO, gdzie znajdziecie m.in. głowa z włosami w atrakcyjnej cenie. Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu internetowego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Czw 27 Lip 2023, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególnie na samym początku należy zwrócić uwagę na to co się stosuje na dzieciach. Nawet wybór chusteczek nawilżanych jest ważny. Jeśli tak jak ja stawiasz na jakość, polecam te od Derma Eco Baby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 67, 68, 69  Następny
Strona 68 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group