Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Uporczywy ból z tyłu głowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jean12
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 3
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 30 Mar 2022, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta u neurologa jest zalecana, kiedy męczą Cię przedłużające się bóle i zawroty głowy, miewasz omdlenia czy trudności z utrzymaniem równowagi. Niepokojące są także wszelkiego rodzaju zaburzenia poznawcze, problemy z pamięcią i bolesne uczucie sztywności. Nie czekaj z takim bólem. Na Twoim miejscu od razu udałabym się do jednego z lekarzy neurologów NFZ w Częstochowie https://neurolog.nafundusz.pl/czestochowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio szukałam jakiegoś straconego leku na migreny, które towarzyszą od dłuższego czasu mojemu mężowi. Koleżanka wspomniała mi o produkcie jakim jest Sumatriptan SUN i muszę przyznać, że bardzo mnie zainteresowało jego działanie. Na stronie www.migrena.mededu.pl. dowiedziałam się, że można go przyjmować w trzech w różnych wariantach, jednakże najbardziej skuteczny jest lek we wstrzykiwaczu. Myślę że warto o tym pamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to migrena? Z tego co wiem, oprócz tabletek bardzo popularna stała się marihuana medyczna. Polecam ci to Centrum Medyczne https://carenabis.pl, w którym możesz się umówić na wizytę i otrzymać e-receptę na marihuanę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka3212
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sie 2021
Posty: 14

PostWysłany: Wto 11 Paź 2022, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przewlekłym bólem głowy najlepiej udać się do neurologa. Też zmagałam się z takim bólem głowy i okazało się, że to przez nerwy wzrokowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość z nas często cierpi na napięciowe bóle głowy. Powoduje on nie tylko dyskomfort u osób, których dotyka, ale również znacząco obniża jakość naszego życia.Jeśli cierpisz na tego typu dolegliwości, warto jest dowiedzieć się jakie są napięciowy ból głowy objawy a także poznać przyczyny ich występowania i skuteczne sposoby leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 679

PostWysłany: Sro 18 Sty 2023, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w przypadku bólów migrenowych zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia aptekę Gemini w której znajdziesz różne propozycje w tym zakresie na przykład dobrze sprawdza się Excedrin Migra https://gemini.pl/excedrin-migra-stop-250-mg-250-mg-65-mg-20-tabletek-powlekanych-0019774 który naprawdę daje radę i co najważniejsze zawsze warto go mieć w swojej domowej apteczce. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2023, 5:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba szukać przyczyny - więc konieczna jest wizyta u neurologa. Między czasie, jeśli ból jest nie do wytrzymania skonsultuj się z Kliniką Medycyny Konopnej w Warszawie mają główny oddziała, ale działają z tego co pamiętam też w Krakowie i Kielcach. Tam zapoznaja się z Twoim problemem i stwierdzą czy zasadne jest włączenie medycznej marihuany jako leku uśmierzającego ból. Warto spróbować bo mm daje bardzo dobre efekty w leczeniu bólu głowy m.in. migrenowego, napięciowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group