Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabiegi uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ayris
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 71

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zachwyca medycyna estetyczna i chcę umówić się na zabiegi do https://www.dermoklinika.pl/ Mam kilka rzeczy do poprawienia, które są moimi kompleksami. Czuję, że to dobry czas na zmiany a dermo klinika ma świetną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat do paznokci używam tylko i wyłącznie sprawdzonych produktów i takich, które mają dobre opinie. Ostatnio odkryłam Eveline Med+ utwardzające serum. Byłam sceptycznie nastawiona, ale teraz mogę powiedzieć, że moje paznokcie nigdy nie były tak wzmocnione. Wszystkim polecam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ze swojej strony mógłbym polecić salon medycyny estetyczne Bio Clinic https://bio-clinic.pl/. Już niejednokrotnie korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Pon 6 Cze 2022, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam do polecenia kliniki w Krakowie, ale mam za to w Warszawie https://powiekszanie-piersi.com/ Prowadził mnie doktor Konrad i chyba nigdy nie poznałam lepszego specjalisty od niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Wto 14 Cze 2022, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście nie trzeba wydawać wielkich kwot na zabiegi, bo na codzień można dbać o siebie w domowym zaciszu. Jeśli chodzi o konkretny kosmetyk, ja polecałabym serum multinawilżające z serii biohyaluron 3xretinol od marki eveline.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaiJanek120922
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 16 Cze 2022, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed ślubem postanowiłam, że raz na zawsze pozbędę się przebarwień potrądzikowych. Nie są jakoś wielce widoczne, ale niestety zabierają mi bardzo dużo pewności siebie. Dlatego w ramach prezentu przedślubnego od siebie dla siebie zrobiłam serię zabiegów na twarz u Doktora Weissa https://www.chirurgia-estetyczna-warszawa.pl/peeling.html i jestem zachwycona efektem. Pan doktor dobrał zabiegi tak żebyśmy uzyskali jak najlepszy efekt, jest niezwykle profesjonalny, a zabiegi były praktycznie bezbolesne. Moja twarz wygląda świetnie, a ja już nie mogę doczekać się sierpnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 21 Cze 2022, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to mi niczego nie brak, poza może jakimś sposobem na odmłodzenie skóry, dlatego pomyślałam o takim https://artederm.pl/oferta/medycyna-estetyczna/secret-duo/ zabiegu. Klinika Arte Derm przede wszystkim stawia na kompleksową opiekę nad pacjentem, lekarze zawsze odpowiadają na pytania, dodatkowo są przygotowani, by w każdy sposób nieść pomoc pacjentowi i wiem, że to dla nich żaden problem. Dodatkowo klinika posiada najnowszej generacji lasery i miłą, szczerą, wykwalifikowaną kadrę. Dlatego się nad nimi zastanawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pistacja1
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 5

PostWysłany: Pon 27 Cze 2022, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie chodzę na zabiegi do SClinic na Łukowskiej w Warszawie. Mam tam swoją zaufana panią doktor, która dba o to, abym wyglądała młodo i świeżo Pamiętajcie dziewczyny że zabiegi powinny być dobrane do waszej skóry i to lekarz powinien wam zasugerować odpowiedni zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 55

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie te naturalne olejki eteryczne. Może wybierzesz coś dla siebie. Z tego co widziałam oferta jest bardzo szeroka. Ja właśnie zastanawiam się nad olejkiem lawendowym. Słyszałam, ze wycisza i pomaga zasnąć a ostatnio mam z tym spory problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja niedawno zapisałam się na endermologię brzucha do https://bonjour-gliwice.pl/ . Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona, ponieważ zabieg wykonany został naprawdę profesjonalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 13 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group