Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lekarze gabinet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2021, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przydatne będzie oprogramowanie diagnostyczne. Na jego temat na pewno można się więcej tutaj https://alstor.pl/produkty/oprogramowanie-do-diagnostyki-i-planowania/ dowidzieć. Jest tam sporo informacji, które mogą się okazać bardzo pomocne przy wyborze najlepszego rozwiązania. Trzeba zawsze wybierać innowacyjne opcje do swojego gabinetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2022, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc dobrym rozwiązaniem jest także leasing medyczny . Dodatkowo tutaj cała procedura trwa dosyć krótko, więc szybko będziecie mogli załatwić dla siebie dobry sprzęt medyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcecie iść do lekarza do gabinetu to możecie też zdecydować się na wizytę domową. Więcej o takiej możliwości poczytacie tutaj: https://lekarze-krakow.com.pl/wizyty-domowe/ . Uważam, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj nie ma sensu ryzykować swoim zdrowiem. Niestety, ale są aktualnie różne zagrożenia, szczególnie w placówkach medycznych. Czuję, że zastosowanie takich masek filtrujących jak https://spacemed.pl/pl/c/Maski-filtrujace/453 może okazać się faktycznie przydatne. Macie może jakieś własne doświadczenia związane z takimi materiałami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon 11 Lip 2022, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu ortopedii, to polecam Ci umówić się na konsultację u lekarzy w CM Gamma w Warszawie. Zajmują się wszelkimi problemami, urazami, a nawet przeprowadzą operacje na kręgosłupie. Tam mają świetnie wykwalifikowanych specjalistów i wszelkie innowacyjne sprzętu do prowadzenia odpowiedniej diagnozy. .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 17 Sie 2022, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może ktoś z Was rozgląda się aktualnie za namiarem na dobrego lekarza medycyny pracy ? nie wiem czy wiecie, ze w warszawskiej przychodni Medivita takie badania wstępne czy okresowe do pracy można wykonać także online uśmiech szybkie terminy, rozsądne ceny, sympatyczna i pomocna obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamara94
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2022, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym również dowiedzieć się, kto powinien i kto wystawia zwolnienia z wf-u. W sieci znalazłam ten artykuł - https://www.mamazone.pl/uczen/zwolnienie-z-wf-u/. Udowodniono, że sport to zdrowie, ale nie zawsze i nie dla każdego. Jak świat światem, od każdej reguły istnieją wyjątki. Tak jest i w tym przypadku. Powody nieuczestniczenia w zajęciach WF-u mogą być różne, tak samo jak czas niedyspozycji będzie zależał od przyczyny, która wpłynęła na tą sytuację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2022, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto również w wolnej chwili zainteresować się asortymentem tego sklepu https://www.inmed.pl/oferta/produkty/tablice-poboru-gazow-medycznych/tablice-podtynkowe-tpg-p/ . Myślę że mają naprawdę wiele ciekawych produktów z zakresu wyposażenia szpitala, więc myślę że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam to, czego potrzebuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 22 Paź 2022, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić wam leasing sprzętu medycznego . Sama nie tak dawno skorzystałam z tej oferty i jak dla mnie to był doskonały wybór, więc warto na nich postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Wto 1 Lis 2022, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznaj się z ofertą tej firmy https://spacemed.pl/pl/c/Bandaze-i-opaski/486 Według mnie jest świetna i godna uwagi. Bez problemu wyposażysz z nią szpital lub przychodnię. Możesz zamówić tam bandaże, opaski, narzędzia chirurgiczne, urządzenia medyczne itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group