Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat pakietów medycznych? Ja uważam, że naprawdę warto w nie zainwestować. Jeżeli nie wiecie jaki jest przeciętny koszt takich pakietów, to zachęcam zapoznać się z tą stroną: http://www.chillitorun.pl/news/koszty-pakietow-medycznych/ Znajdziecie tutaj najważniejsze informacje na temat takich kosztów. Dla mnie są one bardzo atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Nie 19 Cze 2022, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za wyborem naprawdę dobrej jakości kosmetyków naturalnych i nie tylko do pielęgnacji ciała oraz samego poczucia to warto zajrzeć do oferty przygotowanej przez E-Spar https://e-spar.com.pl/kategoria/oleje-oliwy/953 w którym znajdziecie szereg propozycji w naprawdę przystępnych cenach. Korzystam coraz częściej i jak do tej pory zdecydowanie niezawodni, no i można też znaleźć naprawdę szeroką ofertę jeśli chodzi o oleje i różnego typu oliwy. Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Wto 23 Sie 2022, 17:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 24 Cze 2022, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez przykladowo używam tylko i wyłącznie oleje rzepakowe zwłaszcza do smażenia, bo są najbezpieczniejsze i najzdrowsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja ostatnio trafiłam na bardzo dobry krem na łuszczycę. Jest nim https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml i powiem wam, że dzięki niemu moja skóra stała się bardziej nawilżona i odżywiona, również zniknęło uczucie podrażnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Sro 29 Cze 2022, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałam jakiegoś rehabilitanta, aby ogarnąć problemy z kręgosłupem. Znacie może https://rehabilitacja-wadowice.pl/? Słyszałam, że bardzo fajnie się tam spisują. Na stronce jest ich zakres usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy cięższych chorobach czy operacjach warto pomyśleć też o nutridrinkach. Również po covidzie - kiedy to wiele osób miewa problemy z apetytem i zwyczajnie nie chce jeść. Poczytajcie o produktach takich jak Fresubin czy Nutrica. Bez problemu zakupicie je w aptekach DOZ w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sob 16 Lip 2022, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bywacie często u lekarza? Jak często robicie różnego rodzaju badania? Ja myślę, że jest to bardzo ważne i sama zastanawiam się nad tym, aby sprawdzić swoje serce. Szukam odpowiedniego specjalisty i polecono mi Prywatne Gabinety Kardiologiczne dr n. med. Janusz Sielski w Kielcach. Myślicie, że to dobry wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Nie 17 Lip 2022, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutridrinki również dobrze sprawdzają się przy chorobach nowotworowych, mojej babci dają dużo wsparcia. Kupujemy w aptece doz, tam są najlepsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw czy słyszeliście kiedyś o roślinie, która się nazywa saw palmetto: https://auraherbals.pl/leksykon/saw-palmetto/ ? Dla mnie jest to totalna nowość i ma genialne zatasowania lecznicze. Nawet Indianie jej używali do leczenia dróg moczowych. Uważam, że ta roślina jest warta większego zainteresowania, co Wy o niej sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 9 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group