Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Torebki pszczółki rowerówki, macie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Sro 11 Maj 2022, 12:26    Temat postu: Torebki pszczółki rowerówki, macie? Odpowiedz z cytatem

Hej oczko
Nosicie torebki w modelu pszczółek rowerówek, jeśli tak to co o nich sądzicie i przede wszystkim czy jakość wykonania jest zadowalająca według Was bo jeżdżę coraz więcej rowerem do pracy i taka wygodna by mi się przydała!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dietrich.kyra
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nawet nie wiem co to za rodzaj torebek Very Happy Muszę sobie to zaraz wygooglować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia878
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 36

PostWysłany: Pią 13 Maj 2022, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam sobie taką torebkę w wersji pszczółka rowerówka przede wszystkim bardzo poręczna, wygodna, zawsze można ją sobie zabrać na rower itd. Kupiłam ją tu https://stylowagalanteria.com/ pozdrawiam i udanych zakupów oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaEl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2022
Posty: 24

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę się zgodzić z opinią poprzedniczki i również uważam, że świetnych propozycji w zakresie markowych torebek nie brakuje. Ja zawsze szukam wyjątkowych propozycji, które robią wrażenie pod względem wykonania, dodatków i ceny. Zdecydowałam się na pszczółkę rowerówkę, a taką bardziej elegancką już na szczególne okazje listonoszke Salvadore Feretti w pudrowym różu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromne dzięki za podpowiedzi oczko Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że jeszcze trochę wskazówek się tutaj pojawi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syska95
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 37

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torebka pszczółka rowerówka naprawdę robi ogromne wrażenie, bo moja przyjaciółka sobie taką sprawiła, także i ja musiałam tylko w innym wydaniu żebyśmy mogły się co jakiś czas nią wymienić. W Stylowa Galanteria wybór jest mega, no i ceny przystępne oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group