Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry ginekolog - jak znaleźć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
runte.selena
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jaki czas udajecie się na badanie profilaktyczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 8 Mar 2022, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne badania prenatalne nie stwarzają ryzyka dla ciąży, dla mamy, dla dziecka. Sama miałam wykonywane badanie nifty i wystarczyła tylko próbka krwi, w niej znajdowało się DNA dziecka i na jego podstawie zbadano ryzyko wystąpienia chorób genetycznych. Badanie można wykonać po 10 tygodniu ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

runte.selena napisał:
Co jaki czas udajecie się na badanie profilaktyczne?


Chodzę przynajmniej raz w roku ale ostatnio miałam okropne bóle brzucha i poszłam wcześniej, ginekolog wysłała mnie na diagnostykę w szpitalu medicover w celu potwierdzenia endometriozy, okazało się że choroba jest w zaawansowanym stadium i będzie musiałam poddać się zabiegowi jej usuwania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U kobiet w ciąży wykonuje się wiele badań, a jeśli jest to ciąża w wieku 35 lat to myślę, że badań wykonuje się jeszcze więcej. Gdybyście tylko byli zainteresowani wykonaniem takich badań to sprawdźcie, co możecie dodatkowo wykonać, poza podstawowymi badaniami. Dla mnie ważny był test NIFTY pro, który pozwolił zbadać aż 94 choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sro 13 Gru 2023, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz sprawdzonego fryzjera, Gabinety Łucka są godne uwagi. Oferują wiele diagnostycznych badań, istotnych dla zdrowia kobiet. Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Moja osobista rada to zwrócenie uwagi na ich szeroką ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group