Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Program do montowania filmów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 17:54    Temat postu: Program do montowania filmów Odpowiedz z cytatem

Hejka,
poszukuję dobry, najlepiej darmowy, program do montowania filmów. Potrzebuję wersji na PC. W sumie to jak nie będzie nic ciekawego darmowego, to oczywiście mogę się zgodzić na jakąś pełną, płatną (oczywiście legalną!) wersję. Potrzebuje programu do obrabiania filmów weselnych, czyli muszą być tam także opcje wstawiania muzyki, miksowania, cięcia, doklejania, zwalniania, zoomowania itp itd.

Może polecicie coś sprawdzonego, co używacie oczywiście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2021, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!
jeśli chodzi o program do montowania filmów to nawet w WIN10 jest taki dostępny, za darmo, legalny. Wiadomo, że wystarczy do hmm amatorskich zabaw z obróbką wideo. Dla profesjonalistów potrzebne będzie raczej już coś płatnego, z większą ilością dostępnych opcji i różnych "bajerów". Znany i w polskiej wersji językowej jest np Adobe Premiere - ma nawet funkcję "blur", która może Ci się akurat bardzo przydać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa321
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 56

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davinci resolve polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tematyka nie dla mnie, bo faktem jest, że każdy z nas ma jakieś potrzeby, ale ja wiem na 100%, że nie umiałabym nic takiego zmontować. Dlatego ogólnie wolę fachowców. Studio filmowe Kraków mam sprawdzone, od znajomego i jeśli będzie mi potrzebny film, z chęcią ogólnie się tym zajmę z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medchause
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 5

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się oprogramowanie Movavi
_________________
Praca.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wschmidt
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 5 Paź 2022, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmy zazwyczaj montowałam w programie Sony Vegas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group