Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyposażenie kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 3 Lut 2022, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei nie wyobrażam sobie kuchni bez przynajmniej dwóch patelni pod ręką, najlepiej wysokiej jakości (mnie udało się zdobyć takie w sklepie PrymusAGD)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pią 4 Lut 2022, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie wyposażenie kuchni jest bardzo ważne i nawet małe szczegóły są istotne typu akcesoria na których suszymy naczynia. Do sztućców świetnie prezentuje się ten ociekacz https://www.sfmeble.pl/p/ociekacz-na-sztucce-furlo-28x10-cm-czarny . Chyba go sobie zamówię, będzie dobrze pasować do czarnej kuchni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prosta
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 6 Lut 2022, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo istotnym elementem wyposażenia w mojej kuchni jest dobry okap, który nie pozwoli zapachom z gotowania przedostać się do reszty domu. Na dobre okapy podszafkowe trafiłem na stronie https://sklep.centrumagd.com/okapy-podszafkowe/244-falmec-grupa-silnikowa-50800-czarna.html, które poza świetnymi parametrami mają 5 letnią gwarancję. Okapy są dostępne z tłumikiem, który dodatkowo wycisza jego pracę oraz pilotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Czw 3 Mar 2022, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie wyposażenie do kuchnie to na pewno potrzebujecie także deski do krojenia - bo w kuchni trudno sobie bez niej poradzić. Ja wymieniałam ostatnio deski u siebie i kupiłam nowe drewniane w sklepie online Sto Desek - https://stodesek.pl/. Deski bardzo piękne wykonane, trwałe, funkcjonalne i eleganckie. W pełni naturalne, świetnie wyglądają w każdym wystroju kuchni, czy to styl nowoczesny czy tradycyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allika
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 47

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni potrzebna będzie bateria, polecam takie z wyciąganą albo wysoka wylewka. My swoją zakupilismy w Sotbe, znakomita marka , styl minimalistyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wyposażenie do kuchni to polecam także odwiedzić Sklep Technica. Tam znajdziecie najróżniejsze urządzenia i akcesoria - między innymi takie filiżanki: https://sklep.technica.pl/filizanki-10/filizanka-niska-hel-pojemnosc-0-2-l-stalgast-hel . Zdecydowanie warto się rozejrzeć w ofercie tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucie41
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Maj 2022, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble w nowoczesnej jadalni mają być wygodne i praktyczne, lecz pełnią również rolę dekoracyjną. Ozdobą mogą być proste, lecz piękne witryny z naturalnego drewna, stylowy drewniany stół, a także krzesła, które często przesądzają o klimacie całego wnętrza.
_________________
Jadalnia w stylu nowoczesnym – wybierz odpowiednie krzesła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda wam się również porządny ekspres do kawy. My niedawno kupiliśmy ekspres z Breville i powiem wam, że sprawdził się u nas doskonale, dodatkowo jego cena nie była wcale jakaś wysoka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gbreitenberg
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Sob 18 Cze 2022, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jaki sprzęt AGD do kuchni polecacie? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oreilly.turner
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2022
Posty: 2
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Czw 23 Cze 2022, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Charakterystyczna dla stylu industrialnego jest duża przestrzeń z jak najmniejszą ilością podziałów. W przypadku pomieszczenia takiego, jak kuchnia, styl industrialny sprawdzi się głównie wtedy, gdy mamy dużą przestrzeń do zagospodarowania, a wręcz duże, odrębne pomieszczenie. Wiele porad znalazłam na https://www.imello.pl/artykuly/kuchnia-industrialna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group