Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

organizacja ślubu i wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 16 Lis 2021, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz będzie popularne są też takie opcje, jak ślub w plenerze Śląsk i powiem wam, że jak chodzi o mnie to też chce właśnie postawić na takie rozwiązanie. Jeszcze dokładnie nie wiem gdzie urządzę tą wyjątkową okoliczność, ale na pewno zdecyduję się na jakieś naturalne, magiczne miejsce... A może wy mi coś doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroFlor87
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 8

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytania do Poznanianek - czy Kwiaciarnia Dorota robi ładne bukiety ślubne w Poznaniu? Polecacie ją?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tak jak Ty ze wszystko chciałabym załatwić jak najszybciej ale rzeczy takie jak obrączki czy auto zostawiam na dużo później bo najzwyczajniej jeszcze nie wiem co chce i czy w ciągu ponad 1,5 roku nam się nie odmieni.
Na chwile obecna mamy sale, kosciol, fotografa, kamerzystę, zespół, nauki i poradnie, ślub sierpień 2023.

https://atrakcjepogodzinach.pl/alkohol-na-weselnym-stole-jak-sie-przygotowac/

Zerknijcie sobie rownież na stronę. Opisane jest tutaj jaki alkohol przygotować na salę weselna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eustachy6544
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to uważam, że taka organizacja jest trudna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Wto 15 Lut 2022, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiesz od czego zacząć organizację swojego ślubu? To polecam kupić organizer panny młodej . Znajdziesz tam w środku miejsce na rozpisanie budżetu, daty kiedy masz łatwić sukienkę, fryzurę, kwiaty itp. Wszystko co jest potrzebne do organizacji ślubu znajdziesz właśnie tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu imprezę okolicznościową w Krakowie postanowiliśmy przeprowadzić w wynajętej sali w Hotelu Lumen. Spodobała nam się ich oferta weselna, zakładająca organizację eventu na 100 osób! Nie zabrakło miejsca dla zespołu muzycznego, było również gdzie tańczyć. W dodatku nasi goście mogli liczyć na 60 miejsc noclegowych! Do tego kompetentna obsługa i zadbanie o catering.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy zaczęliście organizować wesele? Ile czasu przed ślubem? My mamy jeszcze trzy lata do ślubu, zarezerwowaliśmy salę i oczywiście księdza, ale rodzice już wymuszają na Nas organizację reszty. Moim zdaniem mamy jeszcze czas, przeczytałem artykuł https://www.camerados.pl/forum/watek/211,porady-weselne.html?id=211&strona=5 , w którym znalazłem informacje o tym kiedy zacząć, a Wy co myślicie? Ile czasu potrzeba na organizację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi najwiecej czasu zeszlo na suknie ślubne producent dopiero mnie uratowal, bo juz bylam bliska rezygnowac ze slubu bo kiecki wymarzonej nie moglam znalezc Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 5 Lip 2022, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz sprawdzonego internetowego sklepu monopolowego to polecam zajrzeć na stronę https://taniahurtownia.pl/pl/p/Jack-Daniels-40-700ml/170. Posiadają szeroki wybór alkoholi. Znajdziesz u nich alkohole, które ciężko dostać w normalnym sklepie a dodatkowo oferta wzbogacona jest o luksusowe trunki, wódki ozdobne dobre na prezent, bankiet czy też wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 17 Kwi 2023, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak z organizacją wesele to ja wiem doskonale jakie jest niezłe wyzwanie. No, ale co się dziwić - jak jest to wyjątkowy dzień? Ja właśnie planuję teraz sprawdzić jak prezentuje się sala Złoty Jar , ponieważ muszę wybrać już miejsce na moją okoliczność. A koleżanka była tam i mi polecała to miejsce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group