Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózek dla dziecka Riko Basic
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Sro 11 Maj 2022, 20:39    Temat postu: Wózek dla dziecka Riko Basic Odpowiedz z cytatem

Macie, polecacie? Przede mną zakup wózka i szukam fajnego w dobrej cenie. Riko Basic od razu wpadł mi w oko ale ciekawa jestem jak z czasem się sprawuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon 16 Maj 2022, 3:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ten wózek właśnie, kupiłam dla córki i jestem bardzo zadowolona. Co chcesz dokładnie wiedzieć? Kosztuje w granicach tysiąca złotych także cena super, bardzo dobrze się go prowadzi i koła sprawdzają się na gorszych drogach również, dobrą amortyzację ma wózek. Torba jest w zestawie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Pon 16 Maj 2022, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś awarie, problemy z kołami, montowaniem gondolki czy spacerówki? Mąż pracuje w delegacjach dlatego nie chciałabym aby wózek sprawiał mi kłopoty w użytkowaniu jak będę sama z maluszkiem. A z drugiej strony nie chcę dużo wydać, stąd takie moje przymiarki do tego modelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Nie 22 Maj 2022, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas żadnej awarii jak na razie, koła lekko chodzą, nie musiałam dopompowywać nawet jeszcze. Ogólnie nie mam żadnych uwag, ja sama spokojnie go rozkładam, składam stelaż i wsadzam do bagażnika. Dla mnie wcale nie jest ciężki, jak trzeba to wnoszę go też na piętro do mieszkania. Poradzisz sobie spokojnie z obsługą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki! O takie porady mi właśnie chodziło, bez cienia obaw zamawiam już teraz ten wózek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 14 Cze 2022, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I proszę, jak się okazuje za dobry wózek wcale nie trzeba płacić dużych pieniędzy. To prawda, że często przepłacamy za markę a nie za jakość. Riko ma świetne opinie, a wersja Basic wiele ciekawych wariantów kolorystycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Wto 12 Lip 2022, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, sama niedługo będę kompletować wyprawkę i jeszcze wózka nie szukałam. Ale nie będę na pewno miała kilka tysięcy na ten cel także fajnie, że w granicach tysiąca złotych też już są do polecenia dobre wózki. Takie żeby dziecko wozić i wygodnie i bezpiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czkawka100
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią 26 Sie 2022, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, jak ktoś chce kupić wózek w granicach tysiąca złotych to spokojnie w Riko Basic można inwestować. Wózki są solidnie wykonane, wyposażenie bogate, jest duży kosz na zakupy, regulowana rączka, budka przedłużana i to czego wiele rodziców szuka w wózkach czyli pompowane koła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
telma
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2022
Posty: 9

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2022, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że za dobry wózek wcale nie musi kosztować nie wiem ile. Wybór wózka trzeba przemyśleć, sprawdzić wszystkie wady i zalety. W końcu jak się taki kupuje to po to aby posłużył na długo a nie szybko trzeba go będzie wymieniać. Na pompowanych kołach duże ułatwienie bo na pewno da radę na każdej drodze i każdą porą roku. Riko Basic to porządne wózki są na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Sro 26 Lip 2023, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w oko wpadł model Basic Sport. Ma piękne żywe kolory i nadaje się dla rodziców aktywnych, da radę na każdym terenie. Myślę że jest naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group