Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Okulista prywatnie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola.cz01
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 76

PostWysłany: Wto 22 Gru 2020, 15:40    Temat postu: Okulista prywatnie Odpowiedz z cytatem

Proszę o polecenie okulista prywatnie kraków. Wiem, że nie ma porównania jeśli chodzi o wizyty prywatne, a na ubezpieczenie, ale nawet pomimo to zdarzają się niezbyt dobrzy lekarze, którzy przyjmują prywatnie. Dlatego szukam poleconych, sprawdzonych okulistów, którzy zadbają o zdrowie moich oczu. Jeśli chodzicie i cenicie sobie któregoś ze specjalistów, to proszę podzielcie się uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoberko
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Nie 27 Gru 2020, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze zależy jakiej konkretnie pomocy potrzebujesz jak wysokiej jakości badania to ten link powinien Ci pomóc - moim zdaniem i nie tylko moim Optomedica jest jedną z lepszych klinik nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całego kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Wto 15 Cze 2021, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam lekarza na okulista.lublin.pl. Mi pomogli poradzić sobie z problemem zapalenia spojówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Sro 25 Sie 2021, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego okulisty w Warszawie to polecam Optegrę. Ja zdecydowałam się u nich na korekcję laserową i się udało uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
Po latach w końcu porzuciłam okulary. Coś cudownego <3
Zabieg miałam metodą Lentivu, poczytajcie sobie, to nowoczesna metoda, wiele wad można nią korygować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze pisząc, to dobór oraz wykonanie odpowiednich okularów jest ciężki. Warto w takim momencie postawić na jakościową firmę, która posiada świetnych fachowców, a także dobre opinie. Bez wątpienia pod tym linkiem https://okw.com.pl/ znajdziecie jakościową ofertę oraz bardzo dobre ceny. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
asa.west
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2022, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci również zapoznać się z artykułem na temat tego, jak poprawić wzrok. Artykuł, który można znaleźć na stronie internetowej https://vidiummedica.pl/poprawic-wzrok-pracujac-szczegolnych-warunkach/ jest bardzo ciekawy i dotyczy domowych sposobów, które pomagają poprawić wzrok. Dowiesz się z niego na przykład tego, jakie produkty należy stosować w swojej diecie i o jakie witaminy należy wzbogacić dietę. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety zdarza się tak, że o wzrok dbamy jak najmniej i często o takich badaniach zapominamy, dlatego ja postanowiłam, że zapiszę się na wizytę i zrobię to za pośrednictwem strony https://polmed.pl/lekarze/okulista , bo widzę, że zapisać można się do świetnych specjalistów. Polecam Wam jak najbardziej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2022, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Sro 22 Cze 2022, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sob 21 Maj 2022, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie bardzo dobry szpital okulistyczny kraków , znajdziecie na stronie online od delavi.pl. Wydaje mi się, że warto zweryfikować ichniejszą ofertę na własną rękę, bo jest naprawdę interesująca. Polecam wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 12 Cze 2022, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ostatnio pogorszyło się ze wzrokiem. Ciężko mi jest przeczytać różne napisy, więc zamierzam udać się do okulisty. Znalazłam ciekawą ofertę tej kliniki https://blikpol.pl/opinie i zastanawiam się czy ktoś z was korzystał już może z ich usług? Byłabym wdzięczna za wszelkie opinie w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group