Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak przyspieszyć odchudzanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goyette.rita
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Maj 2022, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spalacze tłuszczu to nie tylko kompozycja związków, które nasilają redukcję zmagazynowanych pokładów tkanki tłuszczowej. To również składniki wspomagające energetykę, koncentrację, komfort psychiczny oraz wydajność i efektywność sesji treningowej podczas deficytu kalorycznego. Czy kupowaliście takie produkty z tego sklepu https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/spalacze-tluszczu/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EvaR87
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 14
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sob 21 Maj 2022, 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie ryzykowała z zabiegami. Najlepiej odchudzać się bezpiecznie i w odpowiednim tempie. Na pewno nie polecam drastycznych diet, bo po nich zawsze jest efekt jojo. Sama zastosowałam świetną kurację opracowaną przez lekarzy, na której szybko i trwale schudłam, bo przywróciłam równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Jeśli ktoś chciałby wiedzieć więcej, to zapraszam na priv. Nie jest to jednak coś, na czym chudnie się 5 kg w tydzień. Raczej reguluje się metabolizm i przestawia na spalanie tłuszczu (zamiast mięśni) uśmiech A mięśnie są cięższe od tłuszczu, więc waga nie spada jakoś galopująco - za to poprawia się sylwetka i chyba o to właśnie chodzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Sro 25 Maj 2022, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zainteresowała mnie ostatnio firma z plecakami. Plecak zawsze się przydaje, więc warto taki mieć. Wiele różnych modeli odkryjemy dla siebie online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Nie 26 Cze 2022, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dieta to podstawa. Bez tego, ani rusz. Warto znaleźć dobry sklep ze zdrową żywnością. Ja robię zakupy w sklepie https://smakitucholi.sklep.pl. Od czasu, kiedy zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, schudłam 3 kg. To działa, dlatego warto od tego zacząć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia35
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pon 27 Cze 2022, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ciąży jest u mnie tragedia jeśli chodzi o wagę. Do porodu przytyłam 30 kg mimo, że wcale się nie objadałam. Bardzo ciężko mi wrócić do stanu sprzed ciąży, dieta niewiele daje. Potrzebuję kupić na spalanie tłuszczu suplementy i może z takim zapleczem pójdzie mi łatwo. Mama poleciła mi Forte Pharma Xtraslim 700 , ona bierze to przy menopauzie żeby nie tyć i bardzo sobie chwali. Dieta plus te tabletki i może w końcu coś ruszy. Napawa mnie nadzieją ich skład, w szczególności połączenie glonów wakame i kurkumy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group