Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezenty czy pieniążki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Sro 20 Paź 2021, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy sam decyduje o swoich wyborach, ale jeśłi chcesz założyć własną działalność gospodarczą to wybierz rozsądnie i niech Twój wybó ma przyszłość ,którym jest Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Nie 24 Kwi 2022, 16:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dopalixas56
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto 18 Sty 2022, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wolę dostawać prezenty, a szczególnie takie które mają wizerunki jakiś zabytków, takie jak te na https://glinianakura.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
linkadydek
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, Potrzebuje porady. Mój narzeczony ma 8 letniego syna, którego wychowuje z byłą żoną. Syn jest u nas co drugi weekend. Gdzie Waszym zdaniem powinien siedzieć na naszym weselu ? Czy przy stole Pary Młodej czy z dziadkami - dodam tylko, że już czuje bunt jak powiemy, że nie bedzie siedział z tatą. Mój narzeczony był też zdziwiony, że ja nie chce by siedział z nami... Ale mam obawy, że zamiast toastów mój narzeczony bedzie kroil synowi kotleta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas raczej przyjęło się, że goście weselni przynoszą pieniądze i jakiś prezent. Z tym prezentem bywa różnie, zauważyłam, że coraz więcej par młodych zamiast kwiatów prosi o butelkę alkoholu. Tutaj ze swojej strony mogę polecić https://taniahurtownia.pl/oferta/wodki. Od jakiegoś czasu kupuję różne alkohole na ich stronie i jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Nie 27 Mar 2022, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, bardzo ciekawy asortyment pod względem różnych prezentów posiada sklep https://www.bee.pl/t/prezenty-na-wielkanoc-dla-dzieci Jeżeli wcześniej o tym miejscu nie słyszeliście, to myślę że warto sobie tam zerknąć w wolnej chwili. Na pewno znajdziecie jakieś inspiracje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie prezenty są lepszą opcją, ale to kto jak lubi. Jeśli natomiast chodzi o jakieś fajne upominki, to w super cenie można je kupić na stronie sklepu https://edibazzar.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j0anna1987
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 30

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, że kasa. prezenty lubią się dublować, a poza tym masy rzeczy i tak później nieużywamy i trzeba się tego siła rzeczy pozbyć. lepiej szczerze się odnieść i spokój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EvaR87
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 14
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Sob 21 Maj 2022, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wolała pieniądze - wtedy można je spożytkować według własnego uznania uśmiech co do prezentów, to ewentualnie jakieś pamiątki własnoręcznie zrobione są fajną sprawą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy, pieniądze to dla mnie ostateczność bo to taki bezosobowy prezent, wolę jednak kupić coś , najczęściej praktycznego, siostrze kupilam świetna prostownicę Babyliss Bronze shimmer, ma świetną powłokę kwarcowo-ceramiczną oraz jonizację, błyskawicznie mozna nią wyprostować włosy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Następny
Strona 46 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group