Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózek dla dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eowadriemir
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 15:10    Temat postu: Wózek dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jestem już jakiś czas po ślubie i na początku przyszłego roku będę rodziła dziecko. Z racji, że będzie to moje pierwsze dziecko całkowicie nie wiem jaki wózek powinnam kupić. Chciałabym znaleźć coś solidnego, co starczy mojemu dziecku na dłuższy czas. Polecicie mi coś?

Update: Ostatnio mój mąż znalazł w internecie https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Bugaboo_Bugaboo-Cameleon-3-1839.html i cena jest wysoka, ale wózek wygląda super. Co myślicie?


Ostatnio zmieniony przez Eowadriemir dnia Pon 24 Sty 2022, 11:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablitos68
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że jest to super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Pią 20 Maj 2022, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl jeszcze nad EasyGo Virage Ecco. To wózek, który przez całe wózkowanie będzie Ci slużyć. Sam jest nieduży i lekki, więc nie będzie sprawiać problemów. Polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Czw 25 Sie 2022, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny wózek wielofunkcyjny dla dziecka to Riko Basic Plus. Gondola razem ze spacerówką, dla dziecka od urodzenia do kilku lat. Wózek który posłuży nie tylko dla jednego maluszka bo jest bardzo porządnie wykonany, ma dużą gondolę, pojemny kosz na zakupy. Łatwo się nim manewruje na spacerach, ogólnie wózek na 5 gwiazdek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 17 Lis 2022, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup wózek 2w1 i osobno dokup fotelik dla malucha. Jeśli chodzi o wózek, to zerknij sobie na markę Easywalker. Różne wózki brałam pod uwag, porównywałam, czytałam opinie i zdecydowałam się właśnie na wózek od nich, Harvey3 Premium. Fajnie, bo udało się kupić go w promocyjnej cenie, a i tak jest sporo tańszy od tego, który początkowo brałam pod uwagę. Super się sprawdza, prowadzę czasem nawet jedną ręką, po naszej wiejskiej dróżce oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 679

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli przede wszystkim zabieracie się za poszukiwania wysokiej jakości w zakresie wyboru odpowiednich wózków gondol oraz spacerówek to przede wszystkim muszą być wygodne i bezpieczne dla malucha. Dlatego tutaj polecam zajrzeć po prostu do oferty Recaro Kids, gdzie będziecie mogli sprawdzić kilka ciekawych modeli dostępnych tutaj https://www.recaro-kids.pl/wozki.html u nas wygrał model Lexa Elite ze skrętnymi kołami, obszerny kosz oraz przede wszystkim świetnie służy aż do 4 roku życia. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group