Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu skończyłam naukę w Profesja Edukacja. Szkoła okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Zyskałam tutaj wielką wiedzę jak i nowe doświadczenia, więc bardzo się cieszę, że wybrałam akurat to miejsce. Polecam jak najbardziej znaleźć odpowiedni kierunek dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Czw 21 Lip 2022, 19:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może chcielibyście żeby waszym dzieciom nauka została przedstawiona za pomocą zabawy i przedstawień? Firma Kulturek organizuje takie właśnie rzeczy. Możecie zapoznać się jak to wszystko ogarnąć na tej stronie https://faktypoznan.pl/20220329473236/spektakle-i-koncerty-dla-dzieci-jak-z-nich-skorzystac . Ich firma przedstawia spektakle teatralne, muzyczne jak i animacje, dzięki którym waszemu dziecku łatwiej będzie przyswoić informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 20 Maj 2022, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadacie może dystrybutory wody w szkołach? My skorzystaliśmy z oferty jaką posiada https://www.zdrojownia.pl/ i powiem wam, że to był doskonały wybór. Teraz dzieci mają zapewniony dostęp do świeżej wody co jest ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, aby zdać dobrze końcowe egzaminy, a potem dopilnować terminów rekrutacji. Jak nie macie pewności - kiedy co się odbywa? To możecie zerknąć sobie na stronę https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-bez-tajemnic/harmonogram - tam macie przedstawiony harmonogram.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mniejsza1999
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 154

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz najlepszej szkoły nauki jazdy w Warszawie?
Jeśli tak, to koniecznie musisz zobaczyć oferte Automobilklub Polski uśmiech
Oferują boagtą ofertę kursów: A, B, B+E, C, C+E i D w bardzo atrakcyjnych cenach uśmiech
Zobacz sam, a z pewnością będziesz zadowolony - szkoła prawa jazdy warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pią 27 Maj 2022, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli bylibyście zainteresowani kontynuacją nauki i marzy wam się jakiś ciekawy kierunek medyczny, to ja od siebie polecam zwrócić uwagę na ofertę tego miejsca https://elpax.pl/szkola-policealna/technik_masazsta/ Znajdziecie tam technika masażystę, opiekunka środowiskową, a także asystenta osoby niepełnosprawnej. Myślę że to kierunki idealne dla was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacekbak221
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio udało mi się przeczytać niebywale interesujący materiał. Jest on zrozumiały i posiada dużą ilość informacji. Rekomenduję zapoznać się z tą witryną internetową. Niezliczona liczba wpisów i przeróżna tematyka - swarzędz żłobek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 5 Cze 2022, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, słuchajcie wybór szkoły to ciężki orzech do zgryzienia. Ja sama gdybym cofnęła się teraz o 10 lat to wybrałabym pewnie inną szkołę. Jednak czasu nie cofnę. Mogę za to pomóc nastolatkom pomyśleć nad najlepszym rozwiązaniem dla nich. Na tej stronie https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/jak-wybrac-liceum-lub-technikum znajdziecie istotne informacje w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pią 17 Cze 2022, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group