Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plecy bolą - co robić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 19 Maj 2022, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest by zapisać się do dobrego ortopedy, dlatego od siebie mogę polecić wam https://praktyka.info.pl/ . Byłam tutaj już dwa razy i szczerze mówiąc byłam mile zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta i skutecznym leczeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sob 25 Cze 2022, 5:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ból pleców był już na tyle uciążliwy, że nie mogłem wytrzymać i postanowiłem znaleźć jakościowych specjalistów. Ostatnio udało mi się znaleźć Centrum Medyczne Gamma, które w swojej warszawskiej placówce, przy ulicy Broniewskiego posiada nawet własny szpital. Warto sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 2:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto skorzystać z tej oferty tu https://crsrehabilitacja.pl/rehabilitacja/masaz/ Masaże łagodzą bóle, przynoszą ulgę i regenerują mięśnie. W tym centrum rehabilitacji masaż zostanie dobrany tak by przyspieszyć powrót do zddrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dereck17
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie tylko ja mam problem z bólem pleców. Bardzo Wam współczuję, wiem jakie to uciążliwe i męczące. Od kilku miesięcy bardzo utrudnia mi to codziennie funkcjonowanie, na początku czułem tylko niewielki ból, jednak z czasem się nasila. Zastanawiam się nad znalezieniem jakiegoś dobrego fizjoterapeuty w Krakowie, myślałem o tej klinice fizjoterapii http://ortorehasport.com/, ale muszę jeszcze poczytać o nich opinie. A może korzystał ktoś z ich usług, jakie są efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 21 Lip 2022, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ból placów pomagają mi regularne ćwiczenia rozciągające oraz masaże.
Polecam skorzystać!
https://www.banita.com.pl/co-nalezy-wiedziec-o-masazach/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwiegand
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 24 Lip 2022, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko zaczynam czuć ból w jakiejś części ciała to od razu idę do lekarza. Nie ma na co czekać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 2 Sie 2022, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem stały rozwój osobisty jest bardzo ważny, warto mieć cel w życiu. Od wielu lat pracuje jako fizjoterapeuta i stale staram się poszerzać swoją wiedzę w tym temacie, dlatego niedawno zdecydowałem się skorzystać z kurs psychosomatyka .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja początkowo zignorowałam mój ból pleców, niestety później nasilał się on do takiego stanu, że nie mogłam normalnie funkcjonować. Znajoma doradziła mi, aby udać się do Pomorskiego Rehabilitanta Marcina Rosadzińskiego, co też zrobiłam. Dobrze, że trafiłam akurat do niego, ponieważ jako jedyny lekarz nie doradzał mi masaży i ćwiczeń, które nic nie pomagały, a zaproponował leczenie jego autorską metodą. Niesamowite jest, że schemat Rosadziński zadziałał, kiedy nic innego nie dawało żadnych rezultatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Czw 4 Sie 2022, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto sprawdzić biroezonans? Takie terapie biorezonansem sprawdzają się podobno bardzo fajnie. Według mnie warto sprawdzić https://www.biorezonans-mokotow.pl/. Tam znaleźć można ciekawe rozwiązania. Biorezonans pomaga podobno w wielu przypadkach jak np. bóle pleców, ale pomaga zwalczyć też alergie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siofosik
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 31 Sie 2022, 14:15    Temat postu: Skąd brać suplementację jodu? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałem się nad https://iodex.pl/ jeśli chodzi o suplement jodu. Czy testowaliście to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group