Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Wto 17 Maj 2022, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie budowę tarasu i jego zadaszenie to szczerze polecam płyty poliwęglanowe z https://www.tanietworzywa.pl/ Są idealne m.in do zadaszenia pergoli. U nas sprawdzają się świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Carpet
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 18 Maj 2022, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję tym, co się teraz budują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tremblay.shyanne
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 18 Maj 2022, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe jest wszystko – nawet trawnik przed domem! Co za tym idzie, nie ma specyficznego zapachu poprzednich lokatorów, skrzypiących drzwi, brudnych ścian i wielu innych niespodzianek, których możemy spodziewać się po rynku wtórnym.
_________________
domy na sprzedaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 19 Maj 2022, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu pamiętaj, że bardzo ważne jest też ubezpieczenie. Wiadomo, że zdarzają się różne przypadki i mogą stać się różne rzeczy. Dlatego w takich momentach warto posiadać ubezpieczenie. Mogę polecić Ci ich https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu,10,pl - ja wykupowałam tam dużo ubezpieczeń i myślę, że mają naprawdę dobrą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 26 Maj 2022, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy zaczynacie budowę? My trochę wstrzymujemy się z tą decyzją, bo to jednak spore ryzyko. Mam wrażenie, że dzisiaj wiele osób postępuje w ten sposób, co mnie jakoś szczególnie nie dziwi. My przeglądaliśmy już różne projekty domów na Archon i nawet mamy upatrzone dwa najciekawsze. Teraz jeszcze kwestia zacząć cały proces budowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 29 Maj 2022, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smart house to instalacje, które nie są już nowością. Co raz więcej domów ma zainstalowane sterowniki. Wystarczy spojrzeć na ofertę https://www.shemeck.pl/4-sterowniki by przekonać się, że nie są to wielkie koszty. Automatyka w domach nie jest już luksusem, raczej zbliża się do standardów. Tym bardziej, że pozwala nam na oszczędność oraz daje kontrolę. Już nie trzeba martwić się o niewyłączone żelazko czy niezgaszone światło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Wto 5 Mar 2024, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalistami w bezpiecznej i szybkiej budowie domów szkieletowych jest firma https://elementhouse.pl/oferta/domy-szkieletowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group